Voiko perustaa pelin ihan omalla pleikkari kakkosella ja jos voi niin lagaako se sillon ihan sikana?
Call of duty 2 big red one nettipeli
5
228
Vastaukset
- 321
Kunhan yhteytesi ei ole tyyppiä 128/128
- Laama
itse mietin et onko se headsetti ihan välttämätön kun porukkaa tuppaa sillointällöin potkii mua ulos pelistä jostain minulle tuntemattomasta syystä.
Mullekkin kävi joskus noin Socomin kanssa ja tuo usein johtuu siitä että ne kysyy jotain, mutta ethän tietenkään kuule kun ei ole headsettiä ja sitte ne potkii sut ulos. Typeräähän tuo tuommonen toiminta on, mutta sellasta se vaan tuppaa olemaan.
- vittusika
tää pelin multiplayerosion pätkiminen saatana jatkuvalla syötöllä. Kumma homma että ykkösosassa se toimi moitteetta.
- mph
tuossa verkkopelissä tosiaan on jonkin verran ongelmia,ei suuria esim.peliin sisään ei meinaa päästä aina...mutta tuota esiintyy tosi vähän. itse käytän headsettiä,mutta ääni tökkii aika paljon...yleensäkään selvää ei tahdo saada mitä toinen sanoo.
hyvä peli ilmanmuuta ja verkossa ihan ehdoton.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1013786Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe543131- 793057
- 192915
- 282754
- 522472
- 192217
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans52145- 602138
- 591996