Black

hexan

Tuli ton pelin demoversio pelaaja-lehden mukana tossa pari päivää sitten, niin ajattelin vaa kysyy et onko siitä tullu aikasemmin jotain peliä, minkä jatko-osa toi on? toi on muuten todella hienosti tehty peli :) hankintaan menee heti kun on julkastu. eikös se vasta joskus tossa helmikuussa julkkaista?

3

206

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mahtava demo kyllä ja helmikuussa pitäisi julkasu tapahtua. Lukee siinä demossa ja lehdessäkin. Eikä ole minkään pelin jatko-osa vaan ihan itsenäinen peli. On kyllä paras fps peli ps2:lle ainakin demon perusteella.

      • deadly

        pelin pitäisi ilmestyä helmikuun 13 päivä tai kuun lopussa...Luultavasti loistava peli mutta vaikuttaa hieman yxtoikkoselta...toivotaan ettei ole


      • deadly kirjoitti:

        pelin pitäisi ilmestyä helmikuun 13 päivä tai kuun lopussa...Luultavasti loistava peli mutta vaikuttaa hieman yxtoikkoselta...toivotaan ettei ole

        Saattaahan se vähän ykstoikkoseksi käydä kun koko pelissä keskitytään vaan räiskimiseen ja hienoihin tehosteisiin. Tekijäthän sanoo että pelissä keskitytään asepornoon. Mutta luulnpa että ihan hyvä tulee kokonainenkin versio olemaan.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      247
      10812
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      127
      6923
    3. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      95
      5593
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      33
      4878
    5. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      40
      4144
    6. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      30
      3659
    7. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      61
      3464
    8. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      32
      3392
    9. Nyt peukut pystyyn

      Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru
      Kannus
      20
      2829
    10. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      57
      2628
    Aihe