innokasta väkeä siellä Celestan =-muistaakseni se palstan valvoja---palstalla!
50+palstalla kohta 40 viestiä!
11
1234
Vastaukset
- juu
on se ihme jooo
- Katleija
Mahtaak vaihrevuosil olla jottain tekemist asian kans? Ku ne ova ohitte, me olemme pal rauhallisemppi.
- Katleija
Katleija kirjoitti:
Mahtaak vaihrevuosil olla jottain tekemist asian kans? Ku ne ova ohitte, me olemme pal rauhallisemppi.
Onk syy tämä?
- Kaino Untamoinen
,,,
En ihan ymmärrä, mutta ehkä mä ymmärrän sitten myöhemmin.
Ajattelen niin päin, että 60 ikäisillä aikaa olisi enemmän.
Minne on keskusteluhalukkuus häipynyt?- Kaino Untamoinen
satu kirjoitti:
En ihan ymmärrä, mutta ehkä mä ymmärrän sitten myöhemmin.
Ajattelen niin päin, että 60 ikäisillä aikaa olisi enemmän.
Minne on keskusteluhalukkuus häipynyt?Etkös tuota ymmärrä?
- Roope63
Kaino Untamoinen kirjoitti:
Etkös tuota ymmärrä?
kuuskymppiset voi kirjoittaa 70 palstalla ja 50 palstoilla :))
Kaino Untamoinen kirjoitti:
Etkös tuota ymmärrä?
Kun lauot "totuuksia", niitä pehmentävät hymiöt ;-)
- köyhä leskinainen
En ihmettele viestien vähenemistä. Yhtään kritiikkiä sisältävää tai aloituksen kanssa eri mieltä olevaa ei täällä taideta hyväksyä. Mitä keskustelua sellainen on, että yksi sanoo jotain ja muu lauma hymistelee ja nyökyttelee. Pitäisi sallia myös eriäviä mielipiteitä, jos kirjoittaja ei loukkaa ketään tai käytä sopimatonta kieltä.
Olen aikaisemmin pitänyt näitä poistoista valittavia liian hienohipiäisten reagointina, mutta taitaa vähitellen asia valjeta minullekin.- animattiN
Aloitus viestin ja en voinut olla kirjoittamatta nyt tänne. Eihän iällä pitäisi olla mitään merkitystä minne kirjoittaa, siinä olette ihan oikeassa. Kritiikkiä pitää olla jos meinaa keskustella jostain asiasta tai riippuu tietenkin aiheesta.
Tuosta muiden mielipiteitten perässä hiihtämisestä olen samaa mieltä, pistäkää omia mielipiteitänne rohkeasti mukaan vain.
Minuakin kritisoidaan 50 sivuilla paljon koska uskallan sanoa oman mielipiteeni.
Kohta varmaan tämä viesti poistetaan liian rohkeena tälle sivulle.
Mutta tervetuloa sinne 50 sivulle antamaan omia juttujanne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18649Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264616- 76590
- 104574
- 54547
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49513- 47437