Michael Schumacher on rautaa!!!

Bahrain GP Official Results:
1 MICHAEL SCHUMACHER B GER 1:29.454
2 FERNANDO ALONSO M ESP 8.328
3 JUAN MONTOYA M COL 14.444
7 KIMI RAIKKONEN M FIN 34.537

DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!
2412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä sulla on arvaus aika lähellä paitsi toi joku räikkönen?Ei varmaan pääse maliín

Äänestä

schumacher on vanha paska!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


No kun se vaan on kirjoitti:

Bahrain GP Official Results:
1 MICHAEL SCHUMACHER B GER 1:29.454
2 FERNANDO ALONSO M ESP 8.328
3 JUAN MONTOYA M COL 14.444
7 KIMI RAIKKONEN M FIN 34.537

DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu