NÄYTÖNOHJAIN GEFORCE 66OO GT
KUVA MÖSSÖYTYY , EI AUTA VAIKKA KAIKKI ASETUKSET PIENELLÄ, MUTTA KUITENKIN VÄHEMMÄN SEKOA
MISTÄ JOHTUU.................
OBLIVION TÖKKII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
591
Vastaukset
- hulabaloo
Ootko ladannut uusimmat forceware-ajurit? 84.25 oli muistaakseni tehty nimenomaan oblivionille. Koita myös muokkailla oblivion.ini tiedostoa (löytyy omat tiedostot/my games kansiosta).
Näytönohjaimen ajurit kannattaa aina päivittää jos jokin ei toimi.
No jossei tämäkään auta niin sit mietitään käyttöjärjestelmää: Päivitetään windows:sia
No jossei tämäkään auta niin mennään katsomaan koneen muistia : XP:llä kun olisi hyvä olla se 512mt keskusmuistia että toimisi kunnolla.
No jossei ny vieläkään tykkää peli toimia niin sit vilkastaa prossutehoa et onko kuinka paljon alle recommedetin.
No jossei tämäkään auttanut ongelmaan:---->
Asennat Windowssin uusiksi/formatoit koko kovo levyn.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101064
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82794Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat262586Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede15563- 65531
- 92499
- 26492
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 47427
- 30416