mitäs mieltä ootte niistä
Vastaukset 6
- täysin
...tuunauksesta, mutta keskimäärin tavallista hirveämmän näköisiä räpellyksiä.
- keke222
mersut on mersuja sellaisinaan parempia kun rävellettyinä
- iloinen
mersut on rumia, pasoja, lotjoja, kalliita, ja kaiken lisäksi kylmiäk,kun hienot rouvat istuvat turkistakit päällä eittei palellu.... mersut alas!
ei mitään aluspoikka, ja tosimuhkeet puskurit rävellystä. Mersu on tyylikäs auto, johon paras tuunaus on hillityt muutokset. mikään paikka ei saa "kirkua" kato tätä on muutettu, vaan eron pitää näkyä vasta sittenku mäköpiirissä on vastaavaa mallia oleva vertailukohde.
- kadett gsi
samoin kun kadett gsiit...
- kake
kaverillakin on jo keulamerkki tallissa odottamassa jatkoo.......oikeen himorakentaja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 138876
Kuhan lie kuollu auto-onnettomuudessa kylillä?
Joku nuorimies löytyny kuolleena kylän liepeillä ulos ajetusta autosta.Kenen poikahan lienee?6812Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?90766Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha91716- 59700
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät55581Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!26573Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett41484- 152471
- 42469