SÄHKÖPOSTI EI TOIMI!!!!!

korjatkaa jo!

Mikä jumaliste oikein maksaa sen sähköpostin korjaamisen kanssa??
Tärkeitä asioita jää hoitamatta kun ei spostiin pääse!

Vauhtia nyt prkl!!

7

2188

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • cba

      Toimi vieläkään toi posti ja siin lukee että koita vähän ajan päästä uudelleen mut jos se on ollu pimeenä jo puolenyön jälkeen niin kyl "vähän aikaa" aikamääre on saanut uuden pituuden. Alkaa jo ihan oikeesti menemään hermot kun joutuu taistelemaan että voi edes lukea sähköpostit prkele..

    • älkää valittako

      Viitsittekin valittaa ilmaisen ohjelman ongelmista.

      Hankkikaa operaattoriltanne kunnollinen maksullinen sähköposti ne toimii takuuvarmasti ongelmitta.

      • Eräs asiakas

        Ei muuten maksullinenkaan toimi aina.


    • kunhan operaattorit

      ja tuet pääsevät kalastamaan sähköpostistasikin rahaa jos se toimii tai ei. Olet avioliitossa kolmiyhteisesti tietokoneesi ja yrityksen kanssa joka sinua lypsää rahasta?Tämän maan erikois-osaaminen näkyy myös tietokoneissa.Markkinoidaan ensin maailmanlaajuisesti tietokoneita kaikki mahdolliset paikat täyteen,ja sitten istutaan kädet ristissä jos sähköposti ei toimi.

      • operaattorilta,olisi taas

        takuuvarmasti lisää maksuja valittamatta?Suomi on oppinut kansainvälisyydestä sen luihut temput.Sankareiksi nousevat aina varmoin säkein maan rötösherrat ja kandidaatit,jotka niputtautuvat yhteen hyvänmiehen lisät taskussaan.Keskiverto Suomalainen on "Mää ja mun autoni",jonka jälkeen tulee lyhyempiä tähdenlentoja kuten nyt jo vaimeneva "Minun tietokoneeni" joka saa itsettunnon myös nousemaan ja omistajan tuntemaan itsensä kaikkitietäväksi ja tärkeäksi pääjohtajaksi.Suomi joka oli viellä hetki sitten maailmantilastoissa kolmantena mielisairaustilastoissa suhteessa väkilukuihin tarvitsee itsettunnonkohotukseksi aina milloin,kännykkää tai surffaamista,milloin sauvakävelyä taikka istumista muurahaiskeon päällä,akankantoa,golffia,ratsastamista jne,jotta ei vajottaisi köyhään kiviseen maaperäämme viljelyinemme ulkomaiden lannoituksin.Kun otamme kansainvälistä velkaa maamme täyteen,menetämme loputkin hallintamme maastamme,palvellen enää humanitaarisen nöyrästi kaikkea mitä eteemme tulee.Tietokoneet sähköposteineen on myös yksi leluista,jolla pyritään kääntämään katseet muualle polttavimmistakin asioista.Palvelu on nykyisin sama,kuin miten saan palveltua asiakkaan rahat itselleni,ja onko asiakkaalta viellä muuta kynimistä.Sairaalat ovat palvelupisteitä,joista haetaan sairaalabagteereita elämään kyllästyneille.Tavalliset Pekka Puupäät ja Pätkät kilpailevat elintasokilpailuaan pyhillä plootulehmillään selkävääränä,kunnes "sarvipää hiilihangolla noutaa."Maamme hallinto vuotaa kuin seula.Maatamme ostetaan ulkolaisittain esteettä.Omat kaupunkimme myyvät omaisuuttaan.Rahasta ei enempää puhuta,mihin on sijoitettu?Voi panna potkuhousut jalkaan ja päteä milloin milläkin,unohtaen keitä saamme kiittää että olimme hetken itsennäisessä maassa jossa meillä oli määräysvalta?Asuimme silloin velattomassa maassa.Aivopestyllä kansannosalla on käsitys ilmeisesti,että mitä velkaisempi maa,sen korkeampi elintaso? Kannattaa tärkeillä siis aina kun uusi buumi taas tulee jollain vehkeellä.


    • MIKSEI VITTU PELITÄ?!!!

      • andersson j.

        päivän hesari kertoi pikku uutisessa, että gmeil tilejä on kaapattu, onkohan samoin käynyt suomi24-postille??


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      148
      3956
    2. Taisi kolahtaa....

      Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä
      Maailman menoa
      39
      2607
    3. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      55
      1982
    4. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      77
      1864
    5. Suomi edelleen maailman onnellisin maa

      Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.
      Maailman menoa
      204
      1742
    6. Mikä kaivatussasi

      on eniten yllättänyt?
      Ikävä
      72
      1055
    7. Kyllä mies pakit kestää

      Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n
      Ikävä
      21
      1042
    8. Milloin olit onnellinen? Miksi?

      Mikä saa sinut onnelliseksi? Suomi on 9. kertaa maailman onnellisin maa. Kuulutko sinä onnellisten suomalaisten joukkoon
      Sinkut
      139
      742
    9. Miksi ajattelet

      että et riittäisi kaivatullesi?
      Ikävä
      61
      724
    10. Anniina Valtonen odottaa - Sai 2-vuotiaalta lapseltaan napakan heiton!

      Suosikkimeteorologi Anniina Valtonen elää uutta vaihetta elämässään. Hän on kertonut odottavansa toista lasta. Valtonen
      Suomalaiset julkkikset
      22
      722
    Aihe