ootteko lukeneet kyseisen hlön runoja? mitä mieltä? itse rakastuin erääseen tiettyyn runoon =) ja pohdin että mitä muut ovat pitäneet niistä.
http://galleria.suomi24.fi/Lost-His-Mind
Kiitos kun kuuntelitte, onnea!
Hyvästi!
Lost-His-Mind
4
278
Vastaukset 4
Ja kihloissa olen kys. ihmisen kanssa ;). Ihania runoja, kunpa hän tajuaisi sen itsekin..!
The Thing At The Swings on muuten omistettu minulle ^^. Kiva kun pidit siitä!- The Thing at the Swings
Siis aivan upea runo! entäpä mitä pidit Winter Winds Singistä? se jotenkin iski muhun ku kanuuna palleille, vaikka hiukan lyhyt olikin.
Kiitos kun kuuntelit, onnea!
Hyvästi! The Thing at the Swings kirjoitti:
Siis aivan upea runo! entäpä mitä pidit Winter Winds Singistä? se jotenkin iski muhun ku kanuuna palleille, vaikka hiukan lyhyt olikin.
Kiitos kun kuuntelit, onnea!
Hyvästi!Hassua että juuri tuosta kysyit...:D Lempirunoni, koska se on kirjoitettu minulle ja on tajuttoman kaunis ^^. Ihana kultani antoi muuten lahjaksi runokirjasen, arvaa tunsinko oloni erikoiseksi..?
Kiva että tykkäät Lostin runoista, kerron kehut eteenpäin tänään! :)- The Thing at the Swings
Chimera kirjoitti:
Hassua että juuri tuosta kysyit...:D Lempirunoni, koska se on kirjoitettu minulle ja on tajuttoman kaunis ^^. Ihana kultani antoi muuten lahjaksi runokirjasen, arvaa tunsinko oloni erikoiseksi..?
Kiva että tykkäät Lostin runoista, kerron kehut eteenpäin tänään! :)onkos kaikki nuo kauniimmat/herkemmät runot sitten omistettu sulle tai kirjoitettu sua ajatellen tjtn?
minkä runokirjan ja keneltä se sulle anto? meinaan mulla on ollu hinku jo jonkun aikaa ostaa runokirja, mutta epäilykst ovat kalvaneet mieltäni ja pohdin että josko tuossa sun kirjasessa olis joitakin hyviä lukemisen arvoisia raapusteluita.
kerro muuten siinä samalla että julkasee lisää runojaan tänne, etenkin jos kuuluu tohon
Lord Nyghtmare/Epic Heaven -sarjaan.
Kiitos kun kuuntelit, onnea!
Hyvästi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 661100
Viesti sinulle
Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️42788- 69772
- 149726
- 72717
Miksi meille jäi
Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk37675Mitä sinulle on tapahtunut lapsena
Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)78663- 51632
Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.
Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k202576Rakas, rakkaampi, rakkain
Olen tullut siihen johtopäätökseen, ettei minun kannata rakastaa. Kaikki joita olen koskaan rakastanut vain kohtelevat m115558Haluan purkaa vielä tuntemuksia
Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei19540- 52519
Ketä ajattelen
kun mietin, mitä sinulle kuuluu? En tunne sinua oikeasti, ja se on ehkä hyvä, koska jos tietäisin enemmän, se varmaan v18490- 84476
Sara Sieppi ja hissi tänään
Voi helvetin helvetti. Nytkö tätä naikkosta täytyy palvoa ja antaa etuoikeus hissiin, kun hän on vääntänyt kakaran maail113474Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?10457YLINEN pilaa Ähtärin mahdollisuudet.
Vuodeosastopäätös jossa Nina Ylinen (sdp) äänesti niiden lopettamisen puolesta, hoitajille potkut ja silti arviointimene25436Pilkettä sunnuntain silmässä
😉 Jos tästä ketjusta löytyisi yksi ihminen, joka saisi sut hymyilemään tänään… Millainen hän olisi? Ei tarvitse kerto65431Työttömän miehen ihmisarvo
..parisuhdemarkkinoilla on olematon. Työtön mies on naisille ihmisjätettä, varsinkin jos sattuu olemaan vielä kunnolline107423- 17412