Kumpi parempi T-paidan helma työnnettynä housuihin vai siinä housujen päällä?
(Eikä mitään tyhmiä asiattomia viestejä ja jotka niitä laittaa niin hän on niin tyhmä ettei tajua tätä)
Tytöt/Pojat kommenttii
17
1788
Vastaukset
- jahas
(siis pojalla tarkoitan)
Itse tykkään, että jos jalassa on farkut, niin paidan helma pitää survoa housun sisään. Jos taas on verkkarit tai kolitsihousut, niin antaa olla siinä päällä vaan.
Katju1 kirjoitti:
pahemmin seuraa muotia.....
En seuraa niin, eikä minnulla ole siihen mitään tarvetta. Hyvännäköinen ihminen kun näyttää hyvältä ilman muotivaatteitakin, ja jos ei ulkonäköä ole syntymästä suotu, ei muotivatteet siinä asiassa auta.
- lollothing
Poika, jolla on paidan helma housuissa näyttää mielestäni aika pahasti homolta.
Eli, jos et ole homo, suosittelen että pidät paitaa housujen päällä!- typsy
Helma sisään vaan.Tyylittömältä teinipojalta näyttää,eikä homolta,jos paita liehuu ulkona.Katselehan miehiä,äläkä poikia (niillä usein on jo tyylitajukin kehittyneempi),niin näet ettei se pahalta näytä.Ja voih,kauluspaita,tunkekaa nyt ainakin se sinne housuihin!
- ..elämä!
toi homo touhu alkaa mennä jo vähän yli. kohta kaikki alkaa olla homoa! jos sul on sukat jalassa oot homo, jos sulla on jotenkin vähän eritavalla vaatteet, oot homo.
SIIS MITÄ JÄRKEE TUOSSA ON IHMISET??? NO, JOS VÄLTTÄMÄTTÄ HALUUTTE OLLA TEINIX:EJÄ NIIN OLKAA SITTEN.
MINNE IHMEESEEN ON KADONNUT NE TAVALLISET JÄRKEVÄT IHMISET JOTKA AJATTELEE ASIOITA JÄRJELLÄ EIKÄ HOMOTTELE (YNM. VASTAAVAA) JOKAISTA VASTAANTULEVAA IHMISTÄ, JOS HÄNELLÄ ON JOTENKIN JOKU ERILAILLA KUIN MASSA TEINIXEILLÄ??
- .............
Ihan tavallisen t-paidan voi ja kuuluukin jättää päälle, siistimmät paidat housuihin. Katso mikä omasta mielestäs näyttää hyvältä.
- gdsfs
fjdsdfk
- sisään vaa
t-paita housun sisään tietty! ja jos ois siisti vyönsolki, nii hyvää tulee! jotkut voi luulla heti fruittariks, mut semmosen ukon mä haluisin!
- Binky
^^ juu no eiköhän se tullu selväks.. Jos sul on joku kiva vyönsolki nii pistä sillee et se on siit vyön kohalt housujen alla pari senttiä jä muuten ulkopuolella. Mä tykkään semmosest.. :D
- teme91
joko puoliks sisää tai ei lainkaa must nii on hyvä
- vanha pinttyny rockari
niin että, t-paita, kaulus-paita ym. on pidettävä housujen SISÄPUOLELLA..kun taas ns. pääly paita on oltava housuhen ULKOPUOLELLA..
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3633123Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3021492En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841312- 1081311
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991295Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591245- 481145
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi801052Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24951- 33847