Onko virago hinttareiden mopo?

Paaluttaja

Onko asia tosiaan näin, vai onko tämä taas jotain kateellisten paskanjauhantaa?

10

3728

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juuri

      kateellisten puhetta

    • jup

      Ei ole

    • kastijaot

      kannattaa jättää omaan arvoonsa.. Aina on näitä jotka haluavat provoilla. Virago on ämmien ja homojen pyörä... Juu, jos ostan sen, olen ämmä, niin onhan se ämmän pyörä, mutta jos mieheni ostaa sen se ei ole homon pyörä, vaan ihan täysin heteromieheni oma!

    • sitten

      olla tyhmempää keskustelun aihetta?

    • tipsu

      kuin esim xx-Honda taí Tojota Corollakaan.Niin että tuskin mikään tunnusmerkki...

    • juttuja

      Homoja kaikki tyyni jotka virrellä ajelee. sama homma harrikoissa....

    • lukea

      ,mutta ehkä tuollasiakin tulee miettineeksi.

      Ehkä se olisi homopyörä ,kun liimaisit siihen vaaleanpunaisia pumpulipalloja.
      Lisäksi kuskin pitää luultavasti kävellä kun neiti.
      Huulipunaa kannattaa myös laittaa runsaasti,jos haluaa antaa homoimagoa, vai luuleeko ihmiset jo silloin naiseksi?
      Käyttääkö homot huulipunaa?
      Joku homo vois vastata ni saatais aitoa homomielipidettä?!
      Tosin, sekin olisi vaan mielipide.

    • Hetero no fobia

      Typerää !!!!

      Mitä ilmeisemmin näitä homojuttuja viljelee noin 15v vanhat mopopojat tai todella heikon itsetunnon omaavat pieni"vehkeiset" ennenaikojaan laukeavat, paksuniskaiset laumaturvaa hakevat reppanat.

      Ihmislapsen on ilmeisen vaikeaa käsittää ettei muut halua samoja asioita kuin itse. Koskee sexuaalisia mieltymyksia, Mp merkkiä moottorin tehoa ajomieltymyksiä jne. Miksi viragoa morkataan pyöränä aivan kelpo peli, Ihmiselle jonka ei tarvitse ajaa kakspäällä kahtasataa tai pitää koko kylä hereillä sen vuoksi että mopossa on "hienot äänet" Ei kai custompyörää ole ratapyöräksi suunniteltukkaan. Suurin sallittu nopeus on 120 km tunnissa jos se sen kohtuudella kulkee niin se riittää ihmisellä on koko elämä aikaa ajella mihin siis kiire kun voi nautiskella.

      Mielestäni VIRAGO on kivankokoinen kaunis pyörä cruisailuun homojutut on lapsellisia yrityksiä ärsyttää motoristeja joilla on hyvä itsetunto ja ovat valinneet itselleen tarkoituksemukaisen pyörän.

      Itsellä ei pyörää mutta kai nelikymppinenkin vielä unelmoida voi.

      • Komppaan edellistä kirjoittajaa.Kyllä nelikymppinenkin voi haaveilla,ja ei kun haaveista totta! Olen uusi onnellinen Viragon omistaja ja olen ylpeä uudesta- vanhasta pyörästä.Kyykky pyörää en missään vaiheessa halunnut ,joten haluan nautiskella jalat edellä.Ja nyt olen opetellut pyörällä ajoa ja se tuntuu vaan päivä päivältä kivemmalta.Ja siihen "ämmä" kastiin kuulun,mutta itse pidän itseäni kyllä NAISENA.Hyvä virago!


      • Custom män
        rokkikokki kirjoitti:

        Komppaan edellistä kirjoittajaa.Kyllä nelikymppinenkin voi haaveilla,ja ei kun haaveista totta! Olen uusi onnellinen Viragon omistaja ja olen ylpeä uudesta- vanhasta pyörästä.Kyykky pyörää en missään vaiheessa halunnut ,joten haluan nautiskella jalat edellä.Ja nyt olen opetellut pyörällä ajoa ja se tuntuu vaan päivä päivältä kivemmalta.Ja siihen "ämmä" kastiin kuulun,mutta itse pidän itseäni kyllä NAISENA.Hyvä virago!

        Tervetuloa yccf kaikki custom henkiset.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      74
      4217
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      88
      3939
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      57
      2458
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      65
      2302
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      41
      2024
    6. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1889
    7. 110
      1820
    8. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      55
      1663
    9. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      56
      1662
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      63
      1547
    Aihe