...suva-loppuinen tiedosto.. avi ym on tuttuja nmut tuo on ihan uusi johon törmäsin ja saako sen jollain converterilla esim. mp3 muotoon?
Vastaukset 2
- ...
Se pääte on aina kolme merkkiä. Oletko varma, että sulla ei ole ne tunnetut päätteet piilotettu ja tiedoton nimi olisi vaan jotain nimi.suva.avi esim.
Jos tällaisia ongelmia tulee niin käy kurkkaamassa niitä lyhenteitä "Afterdawn.com"-nimisessä paikassa. Siellä on sanasto jonka perässä on nuo lyhenteet ja niiden selitykset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1001422
Poutalan onnettomuus
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit1111162- 51030
- 641028
Olen pahoillani
Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi56956Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta
Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k50952Onko sinulla vihan tunteita
Minua kohtaan? Haluatko kostaa jotakin tai tehdä pahaa? Voit tähän sanoa ihan luottamuksella.130861- 69761
Naisen kimppuun lenkkipolulla
Poliisin tietojen mukaan noin 30–40 vuotias ulkomaalaistaustaisen näköinen mies kävi naisen kimppuun yllättäen Rentukant57733Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a291639