mitä teen mulla on viikon aikana noussu paino 6kg... auttakaa jos ono raskaanna mitä teen?
Vastaukset 4
- no siis
Raskaana?
No jos on siihen viittaavia merkkejä niin tee ihmeessä testi hyvä ihminen...
Muussa tapauksessa äkillinen painonnousu voi johtuu mielialanvaihtelusta..eli jos oot masentunt tai vastaavaa...
lähe lenkille ja yritä pudottaa sitä pikkuhiljaa..yks kuus kiloo..ei siinä kauan nokka tuhise.- -H-
niin no tota siis ei mul ole aamu pahoin vointia eikä mitään vatsa kipuja! no mä teen ku saan lainattuu siihen rahaa! ja toiseks pelkään sitä jos oon raskaana et joudun tekemään abortin koska en halua ta ¨tappaa¨ ketään... kiitti oikeesti rohkasusta!
- ........
-H- kirjoitti:
niin no tota siis ei mul ole aamu pahoin vointia eikä mitään vatsa kipuja! no mä teen ku saan lainattuu siihen rahaa! ja toiseks pelkään sitä jos oon raskaana et joudun tekemään abortin koska en halua ta ¨tappaa¨ ketään... kiitti oikeesti rohkasusta!
minkä ikänen mutues olet?
jos oot raskaana, ni onnea :)(?) ja jos et, ni sitte suosittelisin sellasta dieettiä, missä syödään 3h välein kämmenen kokosesti. ei eneempää ja vk.loppusin saa syödä normaalisti. tietenki tehostaa vielä jos liikut. tuo ruokajuttu perustuu siihen, että nuo ruuansulatuselimet pysyy toiminnassa kokoajan ja kuitenki annokset on niin pieniä että muun ajan ''syö'' omaa mahaansa pienemmäksi :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261573
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta2031016Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.150648Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.232536- 187509
- 31490
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut11454- 183444
- 41426
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen18403