Heips, kaikki Avada Kedavran käyttäjät ja muutkin.
Joudun ilmoittamaan valitettavasti, että Avada Kedavra foorumin liikennemäärä on ylittynyt huimasti.
Toivomme nyt, että voitte olla käymättä Avadassa muutamaan päivään, niin saamme tasoitettua tilannetta.
Jos ongelma toistuu, niin saamme sen korjattua Tammikuun puolella.
Oikein kivoja keskusteluhetkiä kaikille :)
Avadan ongelmat! (foorumi)
3
705
Vastaukset
- Lyra
Ja sinä oletat meidän pärjäävän ilman Avadaa muutaman päivän?? Suomi24 ei korvaa sitä millään - vaikka tännehän minäkin tulin kun Avadaan ei päässyt.
Pitää yrittää nyt sitten keksiä muita, vaihtoehtoisia paikkoja... Muutama onkin kyllä jo tiedossa.Jos tiedätte Avadalaista porukkaa, niin olkaa kilttejä ja ilmoittakaa heille.
Ja olkaa myös enemmän kilttejä ja välttäkää menemästä Avadan etusivulle. Yritän juuri hommata kuumeisesti tasausta. Saattaa hieman venähtää :P Kuitenkin pidän rajana sen pari päivää.
Emme ole saaneet hoidettua asiaa vieläkään. Yritämme saada muutaman gigan lisää tasausta.
Toivomme edelleen, että yritättä olla menemättä Ajattomu.us:n osoitteisiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1226069- 292140
- 1771962
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101153Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.691145- 731007
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241007Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,24922Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty42897Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla
Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I12765