tuliko viimevuonna BB lauantaisin??

minää

tuliko viimevuonna BB lauantaisin??

8

629

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bb __

      kyllä tuli

    • En nyt ihan varmaksi muista sanoa, mutta mun mielestä sunnuntain suorassa studiolähetyksessä näyettiin sekä perjantain että lauantain tapahtumia... Saattaa olla että muistan väärin ja sekoitan siihen brittiversioon.

    • Miksi tätä kysytään vähän ajan perästä nyt jo toisen kerran? Ovatko BB-katsojat olleet jotenkin sumussa viime vuonna lauantaisin? Tuli se tietenkin lauantaisin, kun itsekin sitä seurasin, muistan hyvin.

      • hmm..

        mutta saatan tietenkin olla väärässäkin..


      • Minää
        hmm.. kirjoitti:

        mutta saatan tietenkin olla väärässäkin..

        että tuliko se vai ei, siksi kyselen,omasta mielestäni ei tullut ja kaverin mielestä tuli.. jaa mikäköhän vastaus sitten oikein..


      • hanski 2
        Minää kirjoitti:

        että tuliko se vai ei, siksi kyselen,omasta mielestäni ei tullut ja kaverin mielestä tuli.. jaa mikäköhän vastaus sitten oikein..

        !!!


    • aivan varmasti

      Varma olen siksi kun selvinpäin sitä kesämökin tv:stä seurasin. Perjantait meni matkustamisessa ja saunoessa, vaan lauantaiiltaisin tuli katsottua, saunan jälkeen.

      • tuli se

        itse muista kun järkkäsin tuparit lauantaina ja jouduin tallentamman bb:n kun piti joka jakso nähdä ja Perttu ennenkaikkea :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      66
      5595
    2. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      2942
    3. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      274
      2601
    4. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      36
      2449
    5. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      22
      2191
    6. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      261
      1754
    7. Taas joku junan alle

      Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai
      Loimaa
      58
      1329
    8. Harmittaa...Lampsiinjoen sillat

      Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v
      Imatra
      13
      1203
    9. Jalat alta

      Multa kun veit 😎 👘 🦵🦵🤏
      Ikävä
      88
      1165
    10. Joko luovutat

      Mun suhteen?
      Ikävä
      90
      1146
    Aihe