Hyvä Kaki!
Plussat Kakille !
kewtrtyiou
6
260
Vastaukset
- r4r4ttt
Kari
- Lewer
Älkää vain menkö Karia pudottamaan sitten! Kari
on Kakille plussia ja Miralle ja Janille miinuksia.
- !!!
kaki kaki kaki
- okjedeojk
Oikeinkirjoitus kunniaan eli Mira- tai Jani-
- Karille
Pitää vissiin pistää enemmän kuin kerran menenmään. Kyllä tuollainen naisten halveksijan on aika lähteä talosta kotiin pyyherullaa kättelemään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1952063
- 1331149
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21805- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34731ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46547- 9532