Ketkä joutui äänestykseen??

Huhheijaa kun ihana olo kun vapaapäivä ja liput taskussa Espooseen ensi sunnuntaiksi.
6760
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jääks sulla useinkin vapaapäivänä aamulääkkeet ottamatta? Vai annetaaks ne siellä suojatyöpaikassa?

Äänestä
  • Älä kirjoittele tänne vastauksia, jos et ole älyltäsi kuin 6vuotias. Noin vastaa rääväsuu 6vuotias. Iso idiootti, jolla ei pip-tietoa elämästä. Häpeä taukki!!!!!!

    Äänestä

vielä kerrottu. Kerrotaan yleensä kello 14 aikoihin.

Äänestä
  • .....fiksujakin, joilla on älli kunnossa, ettei tarvii esittää muuta mitä on.

    Äänestä

  • .....fiksujakin, joilla on älli kunnossa, ettei tarvii esittää muuta mitä on.

    Äänestä

siis eikö ESPOOSEEN pääse ilman lippuja. Oletko hullu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joko tietoa kirjoitti:

Huhheijaa kun ihana olo kun vapaapäivä ja liput taskussa Espooseen ensi sunnuntaiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu