löysin tällaisia kuvia netistä. nämä ovat vain joitain testi kuvia.jos olen lukenut ranskaa oikein.
http://www.mjdatabank.com/collector/collector_0906.htm
mutta komeita kuvia joka tapauksessa. vai mitä ootta mieltä.....
Thriller 2001 Special Edition - Collector's Edition Booklet - Test
3
297
Vastaukset
Tosi lumoavia kuvia *slurps*. Joitakin niistä en ollut ikinä nähnykään.
- dvx
ei voi kieltää, varsinkin tuo vaihtoehtoinen kansi jossa hän istuu valtaistuimella tjs.
Jos hän olisi muinoin tehnyt Albumin ennen tai jälkeen Thrillerin niin tuo olisi ollut loistava kansi tälle, vaikkakin olisi hieman korni koko kuninkuusteemoineen.
Eipä sovi unohtaa nykypäivänäkään, omaa silmää ainakin miellyttivät kyseisen kuvan sommittelu ja värimaailma, enpähän pistäisi pahakseni Jos MJ päättäisi käyttää jotain samantyylistä ratkaisua mahdollisessa tulevassa levyssään, Kun tuo kuva jää välittömästi mieleen, hyvät albuminkannet jäävät mieleen, tämä on ollut Michaelilla tyylinä, Thrilleristä lähtien, Paitsi HIStory näytti jotenkin halvalta ja Invinciblen kansi oli yksinkertaisuudessaan kammottava. Jotain tämäntyylistä toivon uudella levyllä olevan, ei mitään tusinakansia, joku tunnetun ja lahjakkaan kuvaajan ottama valokuva tai vaikka maalaus. Siitä se lähtee, tyylikäs kansi vangitsee katseet levyhyllyssä kaupoissa ja mainoksissa.
- keetaz
eikö tuossa ole oikea kansivihkonen?? eikö tollasta oo myytävissä?? noi kuvat on nii komeita!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671404
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä40995Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14640
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632- 36616
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20602Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17563