HALUAISIN SEKAROTUISEN PENNUN, MIELELLÄÄN SELLAISEN, JOKA KASVAA KESKIKOKOISEKSI,HGISTÄ, SUKUPUOLI NARTTU.
MEILLÄ 9V KISSA-POIKA, JOKA ON KILTTI JA VARMAANKIN SOPEUTUU UUTEEN YSTÄVÄÄN.
MEILLÄ 9V KISSA-POIKA, JOKA ON KILTTI JA VARMAANKIN SOPEUTUU UUTEEN YSTÄVÄÄN.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oma pentue on suunnitteilla. Peruskoiran näköinen, keskikokoinen ja kerrostaloonkin sopiva aktiivinen pentu (ei sohvamalli) toivottavasti saatavilla helmi-maaliskuussa.
Uskon, että jaksat odottaa siihen asti, jos asiaan olet lopullisesti sitoutunut ja hyvän haluat.
Isä on vielä haussa, joten tarkemmat tiedot tällä palstalla noin kuukauden kuluttua.
Itsellä kanssa suunnitelmissa vuonna 2008 noin 75% kultaisennoutajan pennut, Jos jotakin kiinnostaa niin voi ottaa alustavasti yhteyttä sähköpostiin. Muina rotuina koirissa siis on Saksanpaimenkoiraa ja Karjalan Karhukoiraa.
[email protected]
Heips,
Oletko ajatellut harkita koiraa vaikkapa virosta? esimerkiksi www.pets.ee ja www.pelastetaankoirat.com auttavat kodittomia koiria läytämään kodin. Itselläni on virosta 8viikkoisena tullut pentu ja aivan mieletön tapaus. Molemmilla sivustoilla tälläkin hetkellä pieniä pentuja!
Myös espanjasta tuodaan www.kulkukoirat.com ja espanjankoirat.com