..voimia jokaikiselle lapsettomuudesta kärsivälle palstalaiselle!!!!!!Tuokoon uusi vuosi teille toivomanne!Olette iltarukouksissani!:)
Jouluun....
5
714
Vastaukset
- minulle.
kaipaan lasta valtavasti mutta en voi koskaan saada sitä ( sairauden vuoksi )!
- no image
mansku1 kirjoitti:
...elämääsi!:)
Kiitos Mansku!
Samoin toivon sekä sinulle, että kaikille palstalaisille valoisaa joulua!
- Katja
Kuulin tänään, että serkkupoika saa keväällä vauvan. Pari on seurustellut viime pääsiäisestä lähtien, eli n. 3 kk:n seurustelun jälkeen lapsi on ilmoittanut tulostaan.
Tuntuu niin p**k*leen epäreilulta, että jotkut sikiävät noin vain samantien ja itse pitkässä ja vakaassa parisuhteessa kärvistelee jo ties monettako vuotta tämän lapsettomuusongelman kanssa =/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604686Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362159Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti511678- 1781659
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1651537Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2781372Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1981219- 871142
- 2041136
- 651094