millanen tää hotelli tivoli oikeen on...kohta menos sinne
hotelli tivoli
5
628
Vastaukset
- Itiö
kiinnostaa kovasti, puolihoito ym
- Itikkamasa
kiinnostaa kovasti, puolihoito ym
Olen ollut ko hotellissa pari kertaa. Tosin viime kerrasta on jo muutama vuosi. Hotellialueella on kolme erillista rakennusta, jossa on huonetilat. Huoneet ovat parvekkeellisia, ja huone sinänsä oli ihan ok. Huoneessa oli televisio. Ravintolarakennus on erillinen samoin respa.Viimeksimainitussa on myöskin baari.Allasalue on avara. Rakennusten ympärillä on pienehkö puisto, jossa varsin monipuolinen kasvillisuus.Hotelli ei ole rannalla, mutta sijaitsee alueella jossa on paljon ravintoloita, liikkeitä ja muita hotelleja. Myöskin kaupungin toinen kasino sijaitsee lähellä hotellia. Aamiainen hotellissa oli ainakin tuolloin buffet- tyyppinen. Eli tuolla tankkauksella pääsee jo varsin pitkälle. Puolihoito illallinen samoin buffet-tyyppinen. Kaiken kaikkiaan ei ei mitään erikoista huomautettavaa ko hotellista. Henkilökunta ystävällistä.Hyvää matkaa. Kertokaapa kokemuksistanne matkanne jälkeen. Oikein hyvää matkaa. Kalevi
- matkaaja...
kiitoksia sinulle asiallisista viesteistä.Ihana lähteä lomaileen agadiriin kolmatta kertaa.kiva kuulla siitä hotellista kun en ole käynyt siinä, aamupalan taso kiinnostaa aina=)
- kaleville
matkaaja... kirjoitti:
kiitoksia sinulle asiallisista viesteistä.Ihana lähteä lomaileen agadiriin kolmatta kertaa.kiva kuulla siitä hotellista kun en ole käynyt siinä, aamupalan taso kiinnostaa aina=)
Kalevi montakos kertaa olet käynyt marokossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774672- 1801977
- 1311686
- 1481265
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161161- 351066
- 78963
- 52926
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78892- 4858