Kuinkas toimiva hotelli mahtaa olla kyseessä?Hyvät aamupalat, ruuat ja palvelut tietenkin??Varattiin nopea lähtö deturilta eikä paljon ollut valinnan varaa, että oltais kiinnostuneita mistä maksettiin:)
Royal paradise hotel
Pee
2
690
Vastaukset
- --???--
Oltiin kyseisessä hotellissa.Siistit huoneet meille osui kulmahuoneisto jossa todella iso parveke,aamupala loistava,allasalue myöskin ok.Miinuksena se, että hotelliin pääsee vain kahta kautta,molemmat homppelikujia.
Hyvä hotelli, oltiin 17. krs:n kulmahuoneistossa 2001. Ylimmässä kerroksessa hirmukallis kiinalainen ravintola, en suosittele. Aamiainen erinomainen ja loistavan monipuolinen, sijainti Patongin keskustassa ja rannalle lyhyt kävelymatka. Hyvä allasosasto ja tilavat huoneet & parvekkeet. Naattikaa reissusta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 371782
- 50818
- 69776
- 108740
Kuka varasti Sisun rahat
Kun lukee Sisun pöytäkirjaa, niin kuka on se, joka on varastanut Sisun rahat?!7651Miten sulla on niin kaunis
Ääni. Sellainen rauhoittavan vangitseva, jolloin aika kuin hidastuu. Ihmettelen sua vielä aika paljon. Lähes joka aamu t33629Ajattelen sinua
vain. Ihoasi vasten ihoani, huuliasi huulillani, sormiasi vartalollani... Olen katkera elämälle siitä että se antoi sinu27580Taas on Festarit ohi ja saatu toisten muijia kylläseksi asti
2 päivää täyttä jytinää ja rytkettä kyllä kelpaa vielä Kaupunkin tukemana.15549Olen työtön ilman työnhakuvelvoitetta
Saan 600e/kk. En voi tehdä töitä. En osaa laittaa ruokaa. En pysty kävelemään tai olemaan jalkeilla tuntia pidempään.141461- 51453