APUVA RIPEESTI!

Kertokaa, kuinka isketään kaunis brunette, joka on samalla v.tanssi kursilla?
5701
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ehditkö vielä pyytää tanssipariksi? jos et, niin kysy apua tai mahdollisesti voisitteko harjoitella yhdessä (toimii varsinkin jos hän osaa askeleet, niin voi sitten auttaa sinua ) :) muista että ihmisiä me naisetkin ollaan. ole vain kohtelias ja oma itsesi, kyllä se siitä :) tsemppiä!

Äänestä
  • Ja vielä kerran todella paljon kiitoksia!

    Äänestä

Tajusin yhen jutun tänään. Ja se kuuluu NO CHANCE!! oon varmaakin liian hiljanen tai jotain, mutta pakko se on panna hanskat tiskiin, koska en todellakaan jaksa kilpailla 2 muun pojan kanssa siitä tytöstä. Sen vaan sanon suoraan, että yhtä KAUNISTA TYTTÖÄ! en ole koskaan nähnyt elämässäni. Ei millään pahalla. Nyt se sitten murtu, nimittäin sydämeni :"-(

Äänestä
  • jos olet aivan varma ettet asialle voi mitään, niin se on sun päätökses. kuitenki kannattaa muistaa että sä oot sä, eikä ne muut oo samanlaisia ku sinä. ja just sä voisitki olla sen tytön unelmakundi, eikä se uskaltais sitä sanomaan. (?) :)
    jos haluat/päätät kuitenkin viel yrittää ,niin suosittelen että juttelet sen tytön kanssa ensin kerran tai pari (ennen treffeille pyytämistä) niin teillä on jo molemmilla vähän käsitystä millainen toinen on.
    hiljasemmat ihmiset on mielenkiintosia ja monien mielestä hljasemmat on mukavampia, joten muista että joskus hiljaisuus ja ujous ovat plussaa :) tsemppiä

    Äänestä

  • dreamland kirjoitti:

    jos olet aivan varma ettet asialle voi mitään, niin se on sun päätökses. kuitenki kannattaa muistaa että sä oot sä, eikä ne muut oo samanlaisia ku sinä. ja just sä voisitki olla sen tytön unelmakundi, eikä se uskaltais sitä sanomaan. (?) :)
    jos haluat/päätät kuitenkin viel yrittää ,niin suosittelen että juttelet sen tytön kanssa ensin kerran tai pari (ennen treffeille pyytämistä) niin teillä on jo molemmilla vähän käsitystä millainen toinen on.
    hiljasemmat ihmiset on mielenkiintosia ja monien mielestä hljasemmat on mukavampia, joten muista että joskus hiljaisuus ja ujous ovat plussaa :) tsemppiä

    Ei minustakaan tuossa tilanteessa kannattaisi viellä luovuttaa.
    Hieman varovaisempi käytös, voi tällaisessa tapauksessa olla se ratkaiseva ärsyke tytölle.

    Tuo oli kyllä huvittava kommentti, että me hiljaisemmat olemme mielenkiintoisia monien mielestä. Itse olen aina hukkunut itsevarmempien ja suulaampien taakse.
    Toivottavasti olet oikeassa. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jäbä kirjoitti:

Kertokaa, kuinka isketään kaunis brunette, joka on samalla v.tanssi kursilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu