Ettei teillä seiso niinkuin nuorena miehenä ja hakekaa apua mikäli parisuhteenne kärsii. Ei ole ainoastaan miehen asia vaan se koskee myös vaimoa ja puhumattomuus aiheuttaa mielipahaa ja mahdollisesti lopullisen lukkiutumisen ja pesäeron. Me naiset haemme apua, jos meillä ei ole hyvä olla, miksi miehet on erilaisin aivoin varustettu?
KESKI-IKÄISET
HYVÄKSYKÄÄ
72152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
totta on että kyllä kannattaa hakea apua jollei seiso enää niin kuin nuorena ja luulisin kaikilla iän myötä erektion heikkenevän.tiedän apua hakeneena kokemuksesta että vaimo on erittäin tyytyväinen ,kun kalu pelaa kuin 20vuotta nuorempana.
Minulla kyllä pelaa oikein hyvin vaikka olen yli 60. Ei onnaksi ole tarvinnut viagroja. Naidaan 3-4 kertaa viikossa.
tuo heppi toimii ihan kuin nuorempanakin, ei ole tarvittu mitään hokkuspokkuskonsteja eikä keinotekoisia seisotusaineita. Tuo on paskapuhetta, että kyky heikkenee iän myötä tai sanotaan, ettei ainakaan omalla kohdalla näin ole tapahtunut, pikemminkin päinvastoin :D
...elämäntapojen ja ruokavalion rooli. Jos sohvalta ei jaksa nousta, eikä ruokavalio ole tarpeeksi monipuolista, voi olla, ettei alapääkään reagoi tottuun malliin..
Minulla on "poikakaverina" kohta 50 kymppinen mies.Aikoinaan hän on käyttänyt paljonkin alkoholia.No, nykyyään ei seiso kunnolla, kuin Viagran avulla ja ajoittain hän pissii housuihinsa.
Mennäkkö urologille?
Ei ole kivaa, kun itse olen nainen 35vee.
sellaisiakin kai sitten että alkaa vanhemmiten enemmän seisoo
...pesäero jos ei yhdyntää tule tietyin aikavälein?
uskomattomia ihmisiä elää tällä planeetalla?
Parisuhteet harvoin kärsivät elinten sisäkkäin olemisen puutteesta vaan aivan muista asioista.
Elimet sisäkkäin ei korvaa kaikkea, ainenkaan terveen ihmisen elämässä.