tällä kertaa. 1 vuosi hainan, sanya ja ihanaa oli. menen kyllä takaisin ehkä jo ensi talveksi. että ei muuta ku terveiset kaikille siellä tutuksi tulleille. t. janne
Vastaukset 4
- Jallu
Janne.Tervetuloa suomeen. T. Jari& Leila
- matkaopas
moi Janne,
ja tervetulooo!!! Muista sinne Sanyaan pääsee aina takasin.
Mä lennän syyskuuksi saarella. ;) Siellä nähdään!Täytyy sanoa, että eipä parempaa lomaparatiisia ole ollut. Olin Tianhong Hotellissa ja kirkolla käytiin ajeleen melkein päivittäin. Katsoivat outoja suuria valkoisia miehiä tosi pitkään. hieman erilainen liikennekulttuuri kuin Kantonissa, mutta muuten kiva.. Nahka paloi.
- Myttö
huhuu..hukattiin tieteski se sun sposti osote, josko niitä kuvia haluisit viimeinkin!jos satut meiät muistaa nii pistähän omas [email protected] niin laitetaan tynnyri baari, rainbow ja diori kuvii tulee sulle ;)
t laura ja jaakko
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 811214
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä30884Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19755- 46619
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13587Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja181572Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13550Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita123540- 27467
On ollut syyllinen olo viime päivinä
Olen niin täpöllä ollut sinussa kiinni tunteiden tasolla. Unet ja kaikki. Nainen, toisaalta tuntuu pahalta, mutta kun si23460