New super mario bros

kannattaako

Niin että kannattaako hankkia toi kyseinen peli. Onko siinä loppujen lopuksi paljoakaan pelattavaa vai onko se sitten vedetty läpi ensimmäisen pelikerran jälkeen?

3

414

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vanha Pelaaja

      Peli on kannattava ostos, jos tykkää tuon tyylisistä tasoloikista. Mario on yleisesti ottaen aina taattua tavaraa.

      Peliarvosteluista ja esittelyistä voi pitkin nettiä lukea, mitä tuo peli pitää sisällään, ja paljonko siinä on pelattavaa, ja voi tehdä sitten omat johtopäätökset, onko siinä juuri sinulle riittävästi tavaraa.

    • vaan

      Ajattelin että peli ois samanlainen kuin mario 1 joita rupesin tässä yhtenä iltana pelailemaan kun tuli vanha nintendo kaappia kaivellessa vastaan ja siinähän se meni sitten koko peli yhdellä kertaa läpi. Tosin peli on tullu pelattua läpi monta kertaa aikaisemminkin, joten ehkä siinä ei oo enää samanlaista haastetta kuin ihan aluksi. Mut on se vaan vieläkin aivan mahtava peli jokatapauksessa!

      • kyllähän tämän New super Mario bros.sin saa pelattua läpi (jos vain pelastaa prinsessan) noin kolmessa tunnissa. Mutta jos haluaa saada kaikki tasot, tähdet ja wrap cannonit tms. oikaisuputket esiin niin kyllä sitten pelaamisessa menee kauan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      78
      4119
    2. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      202
      3342
    3. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      3026
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      81
      2722
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      381
      2445
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      181
      2092
    7. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      38
      1623
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      78
      1615
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1418
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      39
      1402
    Aihe