Sensuuri-sumennuksesta

asadsadsadsad

Niin kysyisin sensuuri-sumennuksest et totaah mitenkäs sen saa pois ku mun simit harrastaa siin sängyn päällä seksii, nii totaah, tää on kyl aika pelle kysymys, mut se on aika hassun näköstä ku ne paniskelee ja niil on se sensurointi siin et voiks joku kertoo mitenkäs sen saa vekee, siis joka paikassa, ettei pelkästää vessas, jne.. ?

3

535

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sensuuri sängyssä? eikös ne touhua siel peiton alla, että ei sitä voi nähäkkään.

      • koulutytsy95

        Siis tuota, tarkoitat varmaan noita seksisänkyjä?


    • Rekkamimmi

      Sängyssä ne harrastelee kyllä tosiaan peiton alla... Meikällä oli yhdessä vaiheessa sellainen ladattu lakana, joka oli läpinäkyvä. Ja voin sanoa että se on vielä hassumman näköistä ilman peittoa... Ei ne ole kuitenkaan ohjelmoitu "oikeisiin" liikkeisiin, kunhan pyörivät siellä peiton alla ihan luonnottomissa asennoissa. Pidä vaan peitto päällä ja kuvittele, parempi niin.

      Autossa pelehtimiseen ei ole edes tehty mitään "liikkeitä" simeille, se harmaus vain peittää sen, että simihahmot katoavat kokonaan pelehtimisen ajaksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      263
      4217
    2. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      117
      2293
    3. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      52
      2247
    4. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      81
      2197
    5. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      129
      2154
    6. Olen Päivi Räsäsen puolella

      En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit
      Maailman menoa
      200
      1890
    7. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      75
      1832
    8. Nuhteettomia edustajia

      Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no
      Politiikka
      66
      1489
    9. Arkkipiispa Tapio Luoma sanoo olevansa syvästi huolissaan lisääntyvästä rasismista ja islamofobiasta

      Tarvitsemme ymmärrystä ja uskontojen lukutaitoa erilaisia perinteitä kohtaan. Rauhallinen rinnakkaiselo ja toinen toisem
      Maailman menoa
      397
      1313
    10. Oletko tosiaan niin

      matalalla älykkyydellä varustettu että et tajua miten sua vedätetään? Kun susta ei tykätä.
      Viha
      147
      1230
    Aihe