Taas se nähtiin

ettäjuu

Naiset haluavat vain tuommoisia niljakkaita hyväksikäyttäjä Timoja. Kiltit ja turvalliset miehet ei kelpaa. Niinkuin ääliöimäinen käytös olisi jokin ansio. Tietysti sitten kun pitää naimisiin mennä, otetaan joku rahakas hiirulainen.

Pitää olla infantiili käytökseltään, että herättää kiinnostusta. Noh, eläimiähän tässä pohjimmiltaan ollaan, ehkä siinä on syy, vaistot korvaa järjen.

5

1002

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bel

      Ketä nyt muka kiinnostais jotkut kiltit tylsimykset..?

      Kyllä miehessä pitää olla jotain särmää. ;)

      • sitä ei ainakaan

        OLE!


      • sitä ei ainakaan kirjoitti:

        OLE!

        äläs nyt, oon samaa mieltä bel:n kanssa, ei sellaset nössykkä-miehet naisiin iske ;)


      • järkevöitynyt

        Juuri noin Satukin varmaan ajatteli. Tulokset näkyvät nyt. Kokemattomat vaan kuvittelevat, että kyllä *minä* saan sen muuttumaan ja pidettyä... mutta renttu vaan jatkaa rellestystään.


    • taitaa olla

      Suomalaiset kunnioittavat naisiansa aivan liikaa.
      Sisimmissään nainen haluaa alistua,naiset tämän kyllä kieltää,mutta totuus taitaa olla näin.

      Kaikissa ihmissuhteissa on aina vahvempi ja heikompi osapuoli,nainen ei hyväksy miehessä minkäänlaista heikkoutta.
      Hyvänä esimerkkinä tämä Timo,mies on petollinen,lapsellinen kusipää,mutta ns.markkina-arvoa löytyy,ja miten naiset reagoi hänen temppuiluunsa,hylkäävätkö he petollisen lurjuksen?
      Ei vaan he kilpailevat suosiosta!

      Raadollisuus on huipussaan,purkakaa talo ja rakentakaa häkki.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      130
      7215
    2. Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?

      Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam
      Maailman menoa
      94
      4970
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      73
      3801
    4. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      27
      3054
    5. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      46
      2617
    6. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      31
      2246
    7. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      28
      1999
    8. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      210
      1527
    9. Martinan prinsessahäät peruuntui

      Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      326
      1347
    10. Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella

      Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/
      Ikävä
      167
      1143
    Aihe