TÄRKEÄÄ sims 2:sesta

tietämätön___

niin..paljonko se sims 2 vie koneelta tilaa? Hidastaako se paljon tietokonetta? (itselläni on siis tavallinen windows XP tietokone)
Vastauksia kiitos!

4

481

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Condi

      Itselläni toimii hyvin. HUOM! Mulla on vielä The Sims 2 peruspelin lisäksi 4 lisäriä ja 2 kamasettiä PALJON ladattuja teiniraskaus- ja raskausvatehack! :) Ja silti ei yhtään hidastele. Toimii tosi hyvin. Esim. naapuruston lataus kestää vain n. puoli minuuttia (joillain se kestää jopa yli 15min)

      • tietämätön___

        Niin kiitos paljon


    • vezzeli

      Tuo ei valitettavasti kerro vielä mitään, että KÄYTTÖJÄRJESTELMÄSI on windows xp. Pitäisi tietää paljonko koneessasi on keskusmuistia ja minkälainen näytönohjain siinä on. Ja tietenkin kiintolevyn koko, mutta uusimmissa koneissahan ne tuppaa olemaan niin isoja, ettei ongelmaa välttämättä siitä synny.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      129
      1364
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      460
      1066
    3. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      160
      641
    4. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      187
      574
    5. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      43
      559
    6. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      68
      548
    7. Nainen mitä jos kaivattusi olisi biseksuaali

      Loppuisiko kiinnostus
      Ikävä
      71
      533
    8. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      39
      529
    9. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      40
      517
    10. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      20
      516
    Aihe