päläpälä

EI BASISTEIST TARVII KERTOO VITSEI!! Basistit on ystävälisiä kivoja ja kovii tyyppei! ei ne oo tehny mitää pahaa!
31900
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nii ei oo bloditkaa mut niistä on vain hauska kertoo vitsei. PS: Mä oon basisti.

Äänestä

Vali vali yli Uli mäkä mäkä mäkä ja urputi urputi. Aina on joku läski vinkumassa.

Äänestä

No itse asiassa kaikki julkkikset ovat kun alkaa tarkemmin ajatella asiaa. Ja anteeksi, että olen tällainen kusiaivo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

EI BASISTEIST TARVII KERTOO VITSEI!! Basistit on ystävälisiä kivoja ja kovii tyyppei! ei ne oo tehny mitää pahaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu