asetta kattelen

joo.joo man

Niin että, kun ostaisin mp7A1 ja ajattelin kun ostan siihen hicun ja yhden varalippaan ja vara akun. Niin ajattelin että ostaisinko jonkun vara aseen/ykkös aseen vielä? rahaa olis käyttettävissä vielä 100e-200e.Mulla on kyllä jo enestään b eagle kiikari tähtäin mutta tästä ei varmaan tule hyvää ykkös asetta?saisko tuolla rahalla jonkun paremman snipun(tai jotain muuta)?

9

592

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Marui Spas-12, warrior l96, sähköpistoolit, jg:n sähköase. Noita suosittelisin jos haluat lisäaseen alle 200€. Warriorin kivääriin saa kiikarin ja bipodit mukaan jos haluaa.

    • akqajdedfiejd

      onko kiinan aseet surkeita vai hyviä

      • "V V"

        Riippuu kuule ihan merkistä. Useimmiten sukkia, mutta nykyään niidenkin laatu on alkanut parentua. Lue Softaaja-lehden kolumni 1/08.


      • Olen omistanut useita kiina-aseita, sekä vemppuja että sähköjä. Cyman, Jg:n, Both elephantin aseita voin ainakin suositella. Olen pelannut kohta lähes vuoden Bellin eg711 aseella (G3 sg-1) ja olen ollut erittäin tyytyväinen.


    • jep.jep
      • softaus hullu

        osta pro-airsoftista AIM M4A1


      • softaaja_pike
        softaus hullu kirjoitti:

        osta pro-airsoftista AIM M4A1

        Ja älä ihmeessä osta.
        AIM on surkein valmista jota oon koskaan nähny.

        Jos mulla olis 200€ käytössö ja pakko käyttää niin ostaisin TM AEP:n tai vesurin.


    • joonas96

      marui desert eagle .50ae hardkick

    • teemuriekkinen

      onko jing gong hyvä ja onko sen g3sgi hyvä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      111
      5037
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      49
      3302
    3. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      85
      3059
    4. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      36
      2112
    5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1787
    6. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      41
      1540
    7. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      121
      1454
    8. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      118
      1130
    9. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1099
    10. Miehen taloudellinen tilanne ja

      halu tarjota suojaa kaikin tavoin on usein perheen selkäranka. Siksi naisen ei ikinä pitäisi jättää huomiotta miehen rah
      Ikävä
      43
      1067
    Aihe