Hahaa, kimi-poika saa sunnuntaina katella Heken takavaloja, buahahahahaahahaaaa. Ihan oikea marssijärjestys. Terkut kimi-kamulle!!!!
Heken
6
586
Vastaukset
- menee kärjessä..
Ja Heke katselee Ferraarin takavaloja:)
Mutta eipä taida moni muu olla sun kans samaa mieltä, kun ei oo oikeen kannatusta tullu sun mielipiteelles!!! Tästä ollaa erimieltä, mutta yksi on ja pysyy; KAIKKONEN RULES:D- morjenstata
Ai tänne mestaripalstalle on eksyny joku säälittävä kimi-fani. Turha tulla tänne uhoomaan, asia on niin et seuraava mestari on HEKE KOVALAINEN!!!!
Mutta samaa mieltä oon et KAIKKONEN on suomalainen tanssija numero 1.
- Niin totta
Siinä vaiheessa kun Kimi on lähes kierroksen Heseä edellä, ja luonnollisesti heti tämän jälkeen Hese saa taas katsella toistamiseen Kimin takavaloja sen lyhyen hetken, jonka Ferrari näköpiirissä pysyy. Buahhahhaahhaaa!
Ettet nyt olis erehtynyt palstasta. Ei tää ole mikään hesen hampurilaiskeskustelu. Tässä on kyse HEKEN maailmanmestaruustaistelusta jonka se tietenki voittaa. kimi mutisee vaan.
- ...mutta hän on...
Eitzu kirjoitti:
Ettet nyt olis erehtynyt palstasta. Ei tää ole mikään hesen hampurilaiskeskustelu. Tässä on kyse HEKEN maailmanmestaruustaistelusta jonka se tietenki voittaa. kimi mutisee vaan.
...jääkylmä "iceman".
Toivon silti, että Heikki olisi tällä kaudella mahdollisimman usein - Kimin rinnalla - kakkospallilla.
Kimi on mestari, mutta - Heikkikin saa mahdollisuutensa - MYÖHEMMIN. - römpsäride
...mutta hän on... kirjoitti:
...jääkylmä "iceman".
Toivon silti, että Heikki olisi tällä kaudella mahdollisimman usein - Kimin rinnalla - kakkospallilla.
Kimi on mestari, mutta - Heikkikin saa mahdollisuutensa - MYÖHEMMIN.Ei ole Heke vielä tänä vuonna maailmanmestari ainesta..ei ollu Hamiltonistakaan viime vuonna,vaikka lähellä kävi; takaa tuli luunkova suomalainen ja meni heittämällä ohitse!!!
Toki, niin ilkee en ole, etten toivo suomussalmen soturille menestystä, mutta kyllä mestari on nimeltään Kimi Räikkönen..tuo ihana Jäämies,joka ei sula brasilian auringossakaan:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan vappumiljardin maksavat sairaat, vanhukset ja kuolleiden omaiset
Vappumiljardi, eli Riikan päätös laskea yhteisöveroa kaksi prosenttiyksikköä 18 prosenttiin, vie verotuloja noin miljard1623376Ammattiliittojen jäsenmaksut valtion maksettavaksi
Ammattiliitot neuvottelvat jäsenilleen paremmat palkat, jotka lisäävät valtio verotuloja. Tästä syystä valton tulee maks72874Toksinen persuvasemmisto
Kun toksiset ihmiset eivät kykene hallitsemaan sinua, saamaan sinua näkemään asiat niin kuin he haluaa, toimimaan niin k142573Uus terveysassema
Ei taia olla vielä ketjua siitä ni minäpä alotan. Joko sitä ruvettas porukalla nyt mollaamaa ja arvostelemaa ku nii ruma112261Särkyneelle sydämelle
Särjin sun sydämen En voi lakata itkemästä Minuun tekee kipeää Koska sinuunkin. Että näin.. En ole runoilija😂452244Seiska: Helmi Loukasmäki, 25, rehellisenä Dannystä, 83, ja isosta ikäerosta
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat pitäneet yhtä jo useamman vuoden. Nyt Helmi kertoo rehellisenä i262145Mitäköhän tämä koko sekosotku on ollut?
Tuskin tiedät itsekään. Ja jos luulet että en ole huomannut näitä apupoikiasi niin kyllä olen.131327- 741261
Purralla luistaa hihna isolla pyörällä, kasetti ei kestä
”Purra käy nyt pahasti ylikierroksilla” Nähtiinhän Purran sekoilut jo Lohjan torilla taannoin. Eikö eduskunnassa ole161220Riikka Purra: Autoilu tulee Suomen valtiolle pyöräilyä edullisemmaksi! Siksi pyöräetu poistettiin!
🐸🐸🐸🐸🐸 Perussuomalaisten trollitehdas kiukkuaa kun Riikka Purra päästi taas sammakoita suustaan että autoilu tulee S2121213