fiksuja ja kohtuu hintaisia. jos jollekkin on jäänyt jostain syystä käteen honda cbr 1000 ähvän moinen niin voisin olla kiinnostunut..stormikaan ei vissiin enää myy. duelin kautta jotain löytyy.
mistä nykyään
saa satulanpäällisiä ?
4
256
Vastaukset
Stormilla on kyllä uusiakin satuloita hintaan 250€ ja yleismallisia päällisiä hintaan 59€.
Toinen vaihtoehto on lampsia autoverhoomoon ja teettää uusi päällinen.
Turussa Eeron satulan uusiminen maksoi 60€ ja tuli tosi siisti.- yks tutun tuttu
ammattilainen ihan, verhoilee viidellä kympillä. vien talvella sinne ja tiedä vaikka vielä maalauttaisin mopon..jumanklavita tullee kuin uusi.
- teetin täällä
yks tutun tuttu kirjoitti:
ammattilainen ihan, verhoilee viidellä kympillä. vien talvella sinne ja tiedä vaikka vielä maalauttaisin mopon..jumanklavita tullee kuin uusi.
- firma turussa
käyn tsekkaamassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997760- 1075577
- 2754841
- 494763
- 743517
- 502808
- 582487
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222438Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292392- 412264