onko kyseisenä ajankohtana lähdössä muita?millaiset ilmat mahtaa olla loka-marraskuun vaihteessa?
Vastaukset 5
Sää on ihan hyvä. Aurinkoa ja lämmintä. Myöskin illat ovat pehmeän lämpöisiä. Hyvää matkaa. kalevi
- Piipar
Myös me kolmeksi viikoksi kesää viettämään Agadiriin. Ekaa kertaa ollaan menossa. Minkähän hintaista on ravintoloissa syöminen ? Onkohan marraskuussa vielä uintikelit ?
- vuonna
Piipar kirjoitti:
Myös me kolmeksi viikoksi kesää viettämään Agadiriin. Ekaa kertaa ollaan menossa. Minkähän hintaista on ravintoloissa syöminen ? Onkohan marraskuussa vielä uintikelit ?
agadirissa samoihin aikoihin, ja valitettavasti on todettava että silloin ainkin oli jo vedet viilenneet niin ettei tehnyt mieli mennä uimaan. Samoin päivälämpötila oli jo aika matala,hyvällä tuurilla reilu 20astetta...!
Tuulista oli, ja yöt tosi kylmiä.
Toivottavasti siellä on tilanne nyt parempi kuin vuosi sitten,silloin oli koko pieni kaupunki remontissa. Joka puolella rakennustyömaita ja varsinikin rannan seutu oli todella epämukava.
Mutta toivotan teille kuitenkin oikein hyvää lomaa,toivottavasti saatte rahoillenne vastinetta. Me emme saaneet.
- ensivuoden puolella
EN varma kumpana viikonloppuna,tulevana 01.11 vai menneenä 25.10 oletettavasti suuri konsertti("pour la Tolerance")Kahtena aikaisempana vuonna-06-07 sattumoisin olin siellä ja olin jostain lukevani tästä tulevan säännöllisen tapahtuman.Oppaanne varmaankin informoi jos ajankohtainen.Rannassa eka vuonna jopa 120 000 ja toisena puhuivat jopa 200 000 :sta ihmisestä.
- MMM
Lähtö 30.10-08.Ei tuttu paikka entuudestaan.Menemme hotelliin Riu Tikida Dunas.Onko jollain kokemuksia kyseisestä hotellista?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 831059
- 73892
Jasmin Vähäkangas paljastelee
Eilinen päivä on heillä kulunut biitsillä niin silloin tuo äiti ihminen on intoutunut paljastelemaan kunnolla. Laittanut111676- 57660
- 43595
- 30562
Miehet lähtevät itse pois deittailumarkkinoilta
Ovat saaneet tarpeekseen naisista. Tyypillisin poistuja on: Koulutettu, työssäkäyvä, etsii pitkäaikaista parisuhdetta.172555Kangaskylän alkoholi-hurjastelijat
Oppi olkoon että autollessa etanoli kuuluu pääasiassa 95 E10 polttoaineseen, siihenkin vain enimmillään 10% vahvuisena t4546Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on61535Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t136528