onko täällä ketään pk-yrittäjää joka käyttää PkLaskua laskutukseen?
( http://pklasku.sourceforge.net/ )
voiko nuo lasku-lomakkeet kääntää itse ruotsiksi niin että jättäisi alkuperäisen pklaskun hakemistoon www/pklasku
ja kääntäisi ruotsiksi hakemistoon
www/pkslasku ?
ja riittääkö se että editoi ne .php lomakkeet läpi niin että saisi ruotsinkielisille asiakkaillekin taiottua laskun niiden omalla äidinkielellä?
pklasku
ruotsiksi?
2
491
Vastaukset
käytän, mutta en ole perehtynyt kielenvaihtoo kyseisessä php-mysql -hässäkässä, täytyykin joskus katsoa!
- ...
Eiköhän se noin onnistu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651606
- 104931
- 75753
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa17618ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m159497- 26429
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;188428