Eikö kukaan poista jo olleita miitti-ilmoituksia ?? Miksi niitä täällä pidetään !!!??
Vanhoja, jo olleita miittejä
5
1793
Vastaukset
Pidetyt miitit painuvat historiaan mutta tänne laitetut tiedot jäävät. En näe mitään syytä miksi noita vanhoja ketjuja pitäisi poistaa.
- ei sitte poisteta
Joukosta on kyllä kauheen vaikeeta löytää tulevia ja olevia ..... mutta luetaan sitte puoli palstaa :)))
- löytää,jos haluaa
ei sitte poisteta kirjoitti:
Joukosta on kyllä kauheen vaikeeta löytää tulevia ja olevia ..... mutta luetaan sitte puoli palstaa :)))
tuskin löydät miitipaikalle ja vieläpä oikeaan aikaan, jos et löydä ilmoitustakaan
- ..Taas
melkonen ongelma,pitäisköhän ilmottaa suomen hallitukselle että käsittelis tämän vakavan epäkohdan..
- kommentteja
Sefun kommentin tietysti ymmärrän,mutta muut kommentoijat taitavat vaan purkaa turhautumistaan tänne, kun ei mitään järkevää osata sanoa ASIAAN. Miksi haukkua kysymyksen esittäjä ??Eikö asiaa pitäisi kommentoida ?? Tuskin tunnette kyseistä kysyjää ja hänen älyään ja varmasti oma pointtinsa kysyjällä on ollut.On tietysti hankalaa jos hakee jotain määrättyä miittitietoa ja saa kahlata ilmoitukset läpi järjestään ! Hyvää Joulun Odotusta kaikille :))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1577721Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2275759Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.394638KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa104246Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk773968Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,323918Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123001Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1092936Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,732433Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1202370