2.01-16v (vm -99) kone

Meni koneesta vellit ja puurot sekaisin eli tais kansi laueta. Onko hyviä ideoita mitä tehdä?
Korjaus kun lienee kalliimpi kuin auton arvo.
Vai onko? Hyvät vinkit otetaan vastaan.
1480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei muuta kuin kansi ylös ja koneistamoon. Kyllähän tuo varmaankin kannattaa kuntoon laittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jhonson kirjoitti:

Meni koneesta vellit ja puurot sekaisin eli tais kansi laueta. Onko hyviä ideoita mitä tehdä?
Korjaus kun lienee kalliimpi kuin auton arvo.
Vai onko? Hyvät vinkit otetaan vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu