Sain tässä 1v sitten hahmoni lvl 80 ja nyt olisi tarkotus lähteä Heroiceja tekemään.
Mutta tarviiko sisäänpääsemiseksi avaimen tai reppua jonnekkin? Vai pääseekö niihin vain ku menee?
Kiitän
Uudet Heroicit
6
512
Vastaukset
- Grizzleyh
Nykyään heroicceihin ei tarvitse rep / avaimia. Sisään vaan.
- sisäänvaan
Casual wowi on poistanut kaikki esteet joka paikasta. Gruuppi questit on naurettavia kun ne ne voi soolota lähes ongelmitta monella eri hahmoluokalla. 25-man raidit on ihan vitsi. Ei haastetta, ei mielenkiintoa.
Naxx 25-man, been there done that. - lonttu
sisäänvaan kirjoitti:
Casual wowi on poistanut kaikki esteet joka paikasta. Gruuppi questit on naurettavia kun ne ne voi soolota lähes ongelmitta monella eri hahmoluokalla. 25-man raidit on ihan vitsi. Ei haastetta, ei mielenkiintoa.
Naxx 25-man, been there done that.Ihan perseestä kun kaikki on nykyään niin helppoa ja automaattista. Ei pelissä oo mitään kiinnostusta kun eioo haastetta. Lol lvl 80, lol heroicit, lol raidit.. sit ootetaan taas HETKI että saadaan uus lisäosa. Toivottavasti blissu oppii tästä jotain.
Heroicit ja normit 5man instat raidit naurettavia..
-.- Verrattuna entiseen maailmaan ja Raideihin sentään jotain haastetta.Vaikeus on ihan sopiva. Toki "pro-raidaajat" tuntevat pelin olevan liian helppo, mutta normi pelaajalle vaikeus on sopiva.
Jos haluaa haastetta peliin niin Obsidianiin vain 3 adilla, ei ole ihan heittopussi. Lisäksi voi hakea kaikki raid ja heroic achievementit.
Tulevat instat on suunniteltu olemaan vaikeampia, mutta Blizz ei halua tyrmätä heti kaikkia raidaajia. Muistakaa nyt että Naxx = Karazan- shallallaaa
Termak kirjoitti:
Vaikeus on ihan sopiva. Toki "pro-raidaajat" tuntevat pelin olevan liian helppo, mutta normi pelaajalle vaikeus on sopiva.
Jos haluaa haastetta peliin niin Obsidianiin vain 3 adilla, ei ole ihan heittopussi. Lisäksi voi hakea kaikki raid ja heroic achievementit.
Tulevat instat on suunniteltu olemaan vaikeampia, mutta Blizz ei halua tyrmätä heti kaikkia raidaajia. Muistakaa nyt että Naxx = Karazankara ei todellakaan ollut yhtä helppo tbc:n ilmestyessä kuin naxx on nyt. sinne tarvitsi attun ja hc gearit ennenkuin pysty kokonaan clearaan. nyt bluegearinen just 80 dingannu pugi clearaa 10man naxxin.. vähänkin raidaavat killat on clearannu koko contentin.
onneks ees uus season alko niin on jotain tekemistä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 275364
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333593Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533502Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu263397Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1232990Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod322717Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint212409Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1202380MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142205- 412112