o&k

onko kellään o&k rh6 huoltokirjaa vm 85 tai muuta vastaavaa aineistoa .
51042
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ramirentiltä sieltä vois löytyä kirja, sieltä oon saanu apua kun itellä on rh 4lc selainen henkilö tietää asjoista kun Tauno Tahkomäki. puh 020-7503706

Äänestä
  • ...

    Äänestä

museosta. Onko mukava ajella iänikuisella koneella? Et taida olla oikein menesynyt.

Äänestä
  • Museosta eivät varmaan myy tai lainaa kopioitavaksi.

    Vain todella huonosti menestynyt kuvittelee kyseisellä värkillä urakoitavan. Todettakoon kuitenkin sen olevan toimivampi, kuin esim. Volvo L 90 C pyöräkuormaajan.

    Äänestä

Löytyy,myytävänä 0400614643.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juhvetti kirjoitti:

onko kellään o&k rh6 huoltokirjaa vm 85 tai muuta vastaavaa aineistoa .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu