URAKALLA NYT JOULUN JA UUDENVUODEN VAIHTEEN JÄLKEEN,MISTÄKÖHÄN KYSYMYS?OMA KONE KAATUI JA SE WIN XP PRO JA TUTUN KONE KAATUI JA SIINÄ VISTA HOME.JA MONELTA MUULTAKIN ON KAATUNUT SYSTEEMI?JA KAIKISSA KOVALEVY MUKA SÖKÖNÄ??MITEN SE ON MAHDOLLISTA??JOKU VIIRUS KENTIES?APTEEKISTAKIN OLI KAATUNUT KONE ELI ONKO KELÄÄN MITÄÄN TIETOA MISTÄ KYSE?????
KONEITA
16
944
Vastaukset
- ....
eivät ole ikuisia. Eikä kiintolevytkään. Liki 6000 kierrosta minuutissa..hmmmm..
- pirttipiirakka
mulla kone tukevalla alustalla eli linuxilla varustettuna, ei ole kaatuillu ainakaan vielä :)
- juupajuujajees
Tota sun HUUTOASI!!!!
- tietää että
Koneillenne on ajautunut joku linux-virus.
- ....
..niin ei kaatuile koneet eikä huonekalut.
- Tri.
Kun on päässyt tarttumaan apteekinkin koneeseen.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Epilepsia- hierrintela
Lainnaus wikipediasta
"Sairauskohtauksen voivat laukaista erilaiset välkkyvät valot tai tietokoneen ruudulla näkyvät graafiset efektit. Sairauden on aiemmin arveltu johtuvan uskonnollisesta kokemuksesta tai jopa riivauksesta."
sopii hyvin taudinkuvaan :)
- asiakaspäätteet
pimeenä. (Pudasjärvi) Liekkö samaa vikaa? Oma kone on porskuttanut päällä kokoajan joulusta uuteenvuoteen, eikä mitään ongelmaa ole ollut. (Debian Lenny)
- ja sitten
oli vedet poikki. Liittyy varmaan tähän samaan epidemiaan.
- taitaa epidemiana
olla tyhjäpäitä liikkeellä.
- jospa kuitenkin
se yksi tyhjäpää vastailee monilla nimimerkeillä. Vaikea uskoa että tänne pesiytyisi noin monta vajaaälyistä.
- kunnolla
lääkitystä. Tai sitten on Pena-4...
- ei pidä
juoda niin paljoa että koneetkin kaatuu ittensä mukana tai kannattaa laittaa se niin tukevasti kiinni että ei kone ainakaan kaadu että näin.
- tehdä analyysiin jonka
halusit meille kaikille jakaa. Piti vaan kysyä ihanko tosissasiko tuon kirjoitit vai pitikö jossain kohtaa jopa nauraa?
- windowsmato
Stemmaako oireet?
http://www.digitoday.fi/tietoturva/2009/01/04/verkkomato-vaanii-suomessa/2009120/66
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2371558- 961306
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle201297Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan61187Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9978Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86940Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66905- 32880
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43871Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii63844