jossa mainitaan ylläpidon lukevan viestit, vaan ei jokaiselle vastaavan.
Mitä minun sitten sinne huolii kirjoitaaa, sillä vastauksenpa juuri mielisin saada, pulmani kun on jäseneksi liittymisen onnistumattomuus.
Olisi kiva, jos joku viitsisi ohjata neuvojen ääreen tahi opastaa tempun tekemisessä.
löysin sellaisen Pulmatilanteet
9
743
Vastaukset
- yksinkertaista
Painat, mistä näet, varaa oma nimimerkki, kirjoitat sitten, mitä kysytään. Panet paperille ylös, mitä tarvitsee muistaa.
- eri asiasta
Minä takkuan kohdassa: Liity jäseneksi.
Siinä vielä mitään omia nimimerkkejä varata.
Nikkini PeerGynt on asetettu jäähylle jo ajat sitten. Olen kaikin mahdollisin keinoin yrittänyt saada tietoa moiseen menettelyyn, jotta voisin korjata mahdolliset erheet, joihin en todellakaan tunne syyllistyneeni.
Kukaan eikä mikään taho ole milloinkaan esittänyt mitään asiallista perustelua.
Ylläpidolta ei ole tullut mitään Yhteystietoni olen ilmoittanut oikein. Nettiosoitteeni on
[email protected] ja sekin on ylläpidon tiedossa ja palstakeskusteluissakin olen sen esittänyt.- ole selitystä annettu
mistä jäähylle joutuminen johtuu?
Yleensä syynä ovat sääntörikkomukset, rasistiset ilmaisut esimerkiksi. ole selitystä annettu kirjoitti:
mistä jäähylle joutuminen johtuu?
Yleensä syynä ovat sääntörikkomukset, rasistiset ilmaisut esimerkiksi.Ei ole milloinkaan kerrottu mikä on ollut sääntörikkomus.
Vastaisitko omalla rekatulla nikilläsi yhteystietoinesi.
Mielellään meilaten ettemme suotta jatka asiattomuuksia keskusteluissa.- Peer G.
ole selitystä annettu kirjoitti:
mistä jäähylle joutuminen johtuu?
Yleensä syynä ovat sääntörikkomukset, rasistiset ilmaisut esimerkiksi.Vii9meksi tänään olen lähettänyt asiata palautetta.
Milloinkaan ei mikään taho oloe kertonut minun rikkoneen keskusteluissa
Suomenkin hyväksymää Ihmisoikeuksien julistusta.
Asiaaton viestien poisto loukkaa yleistä sanan- ja ilmaisunvapautta. kawerini on myös jäähyllä tjn
syyn tiedän :=)
wäärät linkit :=)
mutta kukaan ei tiedä kauan jäähy kestää :=)
panni olis helpompi :=)
kaweri taas ei wälitä pätkääkään kauan jäähy kestää :=)
poistuukohan yhtä nopeasti waiko saan pannin tai jäähyn :=)Peer G. kirjoitti:
Vii9meksi tänään olen lähettänyt asiata palautetta.
Milloinkaan ei mikään taho oloe kertonut minun rikkoneen keskusteluissa
Suomenkin hyväksymää Ihmisoikeuksien julistusta.
Asiaaton viestien poisto loukkaa yleistä sanan- ja ilmaisunvapautta.palwelu on ilmainen niin silloin palwelun tarjoaja saa määrätä wiestien sisällön ?
mutta erehdy arwostelemaan edes wähän palwelun tarjoajaa niin silloin iso luuta käy :=)
koska se loukkaa ihmisoikeuksia ?
jota aina perään kuulutetaan ja mitä ei kenelläkään tunnu olewan :=)
- Peer G.
Laitoin meiliosoitteeni, jotta vastaukset tulevat myös sinne.
Tulee tieto, että viestiisi on vastattu,
mutta kas kummaa
- viesti on poistettu" joten en tiedä kuka on vastnnut ja mitä kertonut.
Tuttu juttu - vai ?
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää2095178Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy464890Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas2022769Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 171352358- 651992
Maailman laiskin eläin: persu
Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s1121871- 671804
- 2081694
Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1841323Martina tienaa itse rahansa
Ei tarvitse anella elättäjältään rahaa, ruokaa ja laukkuja.2611042