vaatikaa lisää

siivoojilla ei vissiin hirveen hyvät palkat oo ja samaan aikaan isot siivousfirmat tahkoo huipputulosta ainakin L&T tehny omistajilleen voittoa 100 miljoonaa euroa sen perustamisen jälkeen.
4547
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo eheh näin on ite kun tekee paskafirmassa töitä saa eheh 7e tunnilta sit ku pyydät lisää sanota n TESSINPALKKA voi vittu,,ajtelkaa nyt,,tyhmii siivoijoita suomi mtäynnä vittu liittykää liitton vai pelkättekö työ paikan menettemistä..vittu noita hommia saa aina,,kaikki van lakkon ni ei mikän paska laitos toimis,,voitot on hirveitä,mutta ku kaikki van vi nkuu eheh että kyl mä,,pomo eheheh voi vittu,,,)) kusettavat,eheheh

Äänestä
  • ooo

    Äänestä

  • ehehheheeeeee kirjoitti:

    ooo

    L&T hän on pörssiyhtiö joten siitä vaan ostamaan L&T:n osakkeita ja elämään niillä tuotoilla herroiksi.

    Äänestä

  • Ayahlew kirjoitti:

    L&T hän on pörssiyhtiö joten siitä vaan ostamaan L&T:n osakkeita ja elämään niillä tuotoilla herroiksi.

    Ihan seko paikka työn johtajat ihan pimeitä)) hysterisiä hulluja eheheh..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


liksaaaaaaaaa kirjoitti:

siivoojilla ei vissiin hirveen hyvät palkat oo ja samaan aikaan isot siivousfirmat tahkoo huipputulosta ainakin L&T tehny omistajilleen voittoa 100 miljoonaa euroa sen perustamisen jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu