Suositelkaa hotellia

AoNangista

nelihenkiselle perheelle, niitä ei liene kovinkaan montaa tarjolla AoNangissa. Kertokaa ihmeessä kokemuksia.. ;)

6

719

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • teejiijii

      Vähän vaikea suositella, kun ei ole mitään eriteltyjä odotukisia; kallis/halpa, vessaton/vessallinen, sivussa/keskustassa jne jne...?

      Jos on rajattoomasti pateja, voin suositella.... Lord Prinsess Palacea.

      • on hyvä ja hyvällä paikalla


    • Matka Matti

      Palasimme kaksi viikkoa sitten ja vietimme kolme viikkoa Sala Talayssa, voimme suositella tätä hotellia. Hotelli uusi ja siisti, sopivan kokoinen ja henkilökunta erittäin ystävällistä. Lyhyt matka rannalle.Hyvät ja tilavat allasalueet.

      • tullut 7.2.09

        Samaa mieltä Sala Talay hyvä hotelli, siisti, lyhyt matka rannalle, ystävällinen palvelu, rauhallinen, sopivan kokoinen. Todennäköisesti ensi vuonna samman hotelliin.


    • juutalainenko

      oli hyvä hotelli ja ystävällistä hotelliväkeä

    • justiina

      Siis aivan pro hotelli!! uima altaat isot aj amyös lasten allas.ja se on kuin yksin uiskentelisi siellä

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      39
      1690
    2. Onko kaivattusi älykäs

      vai onko helposti vedätettävissä
      Ikävä
      85
      1072
    3. P*skimmat palstalaiset kautta aikojen äänestys

      Nyt kaikki peliin, ilman parasta, ei ole p*skinta! Muistetaan mainita myös ne piileskelevät pirulaiset! 🤓
      Sinkut
      226
      980
    4. Mikä on hänen nimen viimeinen tavu?

      🎣🎣🎣🎣🎣
      Ikävä
      60
      977
    5. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      42
      963
    6. Työttömiä suomalaisia ei saa töihin

      Ei hakemuksen hakemusta suomalaisilta ammattilaisilta, Piti sitten filippiiniläisiä palkata. https://www.is.fi/talouss
      Maailman menoa
      343
      899
    7. Olet lihonut kuin pullataikina

      Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?
      Ikävä
      47
      873
    8. Kyllä on ihmisillä paha olla

      Harmi, kun se pitää kipata toisten niskaan. Noh, huhuhan kertoo, että koko palsta on menossa kiinni. Pitäneekö paikkan
      Sinkut
      150
      714
    9. Luonnollisuus

      Ja luonnonkauneus on kaunista.
      Ikävä
      94
      702
    10. Toivotko jotain tapahtuvan

      Että saisit kaivattusi vaimoksesi?
      Ikävä
      54
      628
    Aihe