OK talo;peintila.mummonmökki ym

tämmöistävailla

etsiskelemme tämmöistä tilaa /ok taloa vuokrallemahd pian kaikki huomioidaan...

4

281

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tarlaak

      Pieni maatila vapaana huhtikuun alusta alkaen.Pinta-ala 3ha,tai vähemmä,jos haluaa.Talo on kunnostettu ja siinä on 120neliötä yhteensä.2mh.oh.tupakeittiö.s.vh.terassi.ym.Soitella voitte 041 4635919 jos kiinnostaa.Ps.paikka on rauhallinen.

      • on taas

        Justiinsa joo, samalla mitalla takaisin? Kun aloittaja ei halua paljastaa, mistä päin valtakuntaa mökkiä etsii, niin miksi sitten vastaajakaan paljastaisi mistä päin omaansa tarjoaa? Aika surkuhupaista toisaalta.


    • Tarjoan Vaalan ydinkeskustassa ok-talon omalla tontilla puutarha ja juurikasvimaa.Käsisttää 4h k tt at 3uv.Vuokrataan pidemmäksi aikaa myös mahdollista kalustettuna.Kaikki palvelut vieressä.Toimiva tiilitalo kaikkine kodinkoneineen.Yksityskohdista neuvotellaan myöhemmin jos maantieteellisti kiinnostaa.

      Tied.puh.3744655

    • KAUNEINTA SUOMEA

      Ok-talo vesikeskuslämmitys,kunnalistekniikka.600e/kk
      2h k s ph at tontti 2200m2 aivan keskustassa palvelujen vieressä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1974
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1720
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      57
      1360
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      77
      1334
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      1028
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      933
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      926
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      882
    9. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      109
      863
    10. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      73
      856
    Aihe