meillä on vuoden vanha kone joka jumittaa joka päivä kun on netissä . olen kokeillu eri selaimia ja sama juttu. se jää latamaan vaan eikä lopu koskaan. kun yrittää sammuttaa konetta ei tapahdu mitään ... aikasa yrittää se suostuu sammumaan ja toimii jonkin aikaa.. huollossa ei löydy vikaa.
jumittaa
Nimetön
2
213
Vastaukset
- juhakorkeapudas
Olipa huono huolto elleivät pystyneet paikallistamaan vikaa. Et kai sentään maksanut tuosta 'huollosta'?
Vika voi olla päivityslatausten jumiutumisesta, haittaohjelmasta, jonkin muun ohjelman virheellisestä toiminnasta tms. Uudelleenasennus auttaa yleensä selvittämättömiin ongelmiin.on takuu kone. huollossa kone formasoitiin . palautettiin pelkkä vinkkari asennettuna uudelleen .. vika ei poistunut olen kokeillut uudelleen asnnuksia eikä auta ja eri haku koneita . jumissa on ja pysyy..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?971968- 881380
- 1101153
- 761047
- 1211042
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57893- 47811
- 36802
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48761- 33713