ei osaa..:) hymyillä, nauraa, iloita, suudella, kiihottaa, olla onnelliset.. hm..onko näin.. kuitenkin unelmiasi, vaik et usko, niitä siipesi kantavat, hennoin siiven iskuin lennät kohti unelmiasi, yön hiljaisuuteen, joka silittää unohtuneet hymyt hellällä kuiskauksella..
Mykät huulet..
4
249
Vastaukset
- sixty
Hennon kauniin herkkä, tunteita täynnä, runosi, kirjoitathan lisäää :)))
Kirjoittelen, koska runojen kautta voi ilmaista, tunteitaan, haaveita.. se on mukavaa.. kiitän Sinua palauteistasi, joita laitoit..:) 60:)
- lindalinda1
etteivät mykät huulet taida, on, on. Jos jotain poimin runostasi, niin se on ' joka silittää unohtuneet hymyt hellällä kuiskauksella ' Vaikka kokonaisuus toki on aivan ihanaa luettavaa, niin tuossa lauseessa on se jokin. Kiitos lukunautinnosta. Ihanaa löytää Sinutkin pitkästä aikaa täältä.
totta.. Kiitos palautteestasi.. Tän olen kirjoittanut Sinun runoosi vastarunona.. Valossa syntynyt 24.4.2009 Olet inspiroinut runoillsi.. 60:)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku655420Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti842727- 2742531
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362409Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä191894Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2331593Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai561201Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131123- 881105
- 901096