Rekisteröity kirjoittaja ei voi enää poistaa itse viestejään. Se mahdollisuus pitäisi saada takaisin käyttöön.
Oman viestin poistaminen.
12
553
Vastaukset
- Hyvä tietää
Hyvä tietää ettei voi poistaa
- voi poistaa
No kyllä antoi poistaa ja ilmoitti poistaneensa
- viesti myös poistui
voi poistaa kirjoitti:
No kyllä antoi poistaa ja ilmoitti poistaneensa
ja hyvä niin
- poistaa.
viesti myös poistui kirjoitti:
ja hyvä niin
Ei poistunut kun missään ei ollut näkyvillä poistopainiketta. Eli rekattuna en voi poistaa.
poistaa. kirjoitti:
Ei poistunut kun missään ei ollut näkyvillä poistopainiketta. Eli rekattuna en voi poistaa.
Oman viestin poistolinkki on viestin alapuolella vasemmalla
Tuossa yläpuolella on muuten juuri tekstit "Kirjaudu ulos" ja "Reply to comment" päällekkäin. Miksi muuten englantia suomen seassa - pistäähän se suoma24laisenkin testaajan silmään.- muka?
takakäsi kirjoitti:
Oman viestin poistolinkki on viestin alapuolella vasemmalla
Tuossa yläpuolella on muuten juuri tekstit "Kirjaudu ulos" ja "Reply to comment" päällekkäin. Miksi muuten englantia suomen seassa - pistäähän se suoma24laisenkin testaajan silmään.Ei näy tuossa sinun tekstissäsi mitään siitä, mitä sinä väität siinä lukevan, eikä näy minullakaan, jos kirjaudun rekattuna sisään ja yritän poistaa viestini!
- tietenkin kirjoittaessa
muka? kirjoitti:
Ei näy tuossa sinun tekstissäsi mitään siitä, mitä sinä väität siinä lukevan, eikä näy minullakaan, jos kirjaudun rekattuna sisään ja yritän poistaa viestini!
Tekstit menivät päällekkäin tietenkin kirjoittaessa.
kai kuitenkin muillekin näkyy ilmoitus että ketjusta on poistettu viesti
Tai kai se voi olla niin että toiset on tasa-arvoisempia kuin toiset. muka? kirjoitti:
Ei näy tuossa sinun tekstissäsi mitään siitä, mitä sinä väität siinä lukevan, eikä näy minullakaan, jos kirjaudun rekattuna sisään ja yritän poistaa viestini!
kolmantena
Vastaa tähän viestiin
Kerro kaverille
linkkien alla. Tietenkin vain rekkautuneena ja omissa viesteissä- ole!!!
takakäsi kirjoitti:
kolmantena
Vastaa tähän viestiin
Kerro kaverille
linkkien alla. Tietenkin vain rekkautuneena ja omissa viesteissäKun ei siellä OLE mitään oman viestin poistolinkkiä, vaikka minä kuinka rekisteröidyn ja katson suurennuslasilla!!!
- poistaminen
ole!!! kirjoitti:
Kun ei siellä OLE mitään oman viestin poistolinkkiä, vaikka minä kuinka rekisteröidyn ja katson suurennuslasilla!!!
mullakaan...
Alla lukee
* Vastaa tähän viestiin
* Hae kaikki nimimerkin kirjoittamat viestit
* Kerro kaverille tästä viestistä
* Ilmoita asiattomasta viestistä
* Poista- vaihtaa..
ole!!! kirjoitti:
Kun ei siellä OLE mitään oman viestin poistolinkkiä, vaikka minä kuinka rekisteröidyn ja katson suurennuslasilla!!!
viestien esitystapaa, ykkösvaihtoehdolla pitäisi onnistua.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944791Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353076Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522993Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281551Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271252- 471199
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71016Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu781001Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52989Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981