Oli tavallinen perjantai, viimeinen tunti, kun meillä oli nuori, naispuolinen sijainen äidinkielessä.
Niina, se taisi olla hänen nimensä, oli kaunis ja ystävällinen.
Kellon soiton jälkeen hän kutsui minua luokseen:-Anna, tulisitko käymään täällä?
Muut oppilaat rynnivät luokasta, ja viimein olimme kahdestaan.
Kävelin opettajan pulpetin luokse ja kysyin hieman vapisevalla äänellä:-Niin?
-Tuota.., Niina aloitti, mutta hänen katseensa kohdistui rintoihini, jotka olivat hyvinen kehittyneet ja suurehkot.
Katsoin Niinankin rintoja, jotka näkyivät tiukan paidan alta selvästi. Ne olivat huomattavasti pienemmät kuin omani, mutta kauniin pyöreät ja muistuttivat herkullisia omenoita.
Niina lähestyi hitaasti. Otin askeleen taakse päin, mutta pysähdyin kun Niina hymyili ystävällisesti ja pieni pilke silmäkulmassaan.
Se harppoi ripeästi eteeni ja kosketti varovaisesti rintaani.
Htäkähdin ja kysyin, mitä hän aikoi.
-Et näytä oikein terveeltä, ajattelin hieman tarkistaa, onko kaikki kunnossa, Niina sanoi hymyillen maireasti.
En vastustellut, nimittäin tunsin, kuinka katseeni porautui Niinan caprihousujen vetoketjulle ja alapääni kostui hieman.
Pysähdyin ja annoin Niinan hieroa paitani läpi rintojani.
Hitaasti hän alkoi avata paitani nappeja. Hän avasi rintaliivieni hakaset ja hieroi nopeaan tahtiin rintojani. Voihkaisin pienisti, ja nännini kovettuivat.
Niina avasi caprihousujeni vetoketjua ja veti housut hitaasti jaloistani.
Hän ikään kuin tunnusteli alapäätäni stringieni läpi, hieroi sitä pari kertaa ja veti sitten stringit pois.
Pimpsani kostui ja suljin silmäni. Niina työnsi minut makuulle pulpetille ja alkoi kiireisästi hieromaan pilluani.
Voihkin, kun hän työnsi ensin yhden ja sitten kaksi sormea pimpsaani. Hän hieroi klitoristani ja hytkytti sormia sisälläni.
Olin alastomana ja pyödän pinta tuntui kylmältä. Niina repi itseltään vaatteet ja kävi päälleni. Pimpsamme hieroivat toisiaan vasten ja Niina puristi rintojani.
Se sattui, ja huomautinkin siitä Niinalle, mutta tämä nauroi lähes pilkallisesti ja jatkoi nipistelyä. Pian hän työnsi taas sormensa pilluuni ja painoi niitä yhä syvemmälle. Ähkin, ja oikeastaan se tuntui pian hyvältä.
Niina kaivoi toisella kädellään laukustaan käsiraudat. Hän heilutti niitä nenäni edessä niin että ne kilisivät ja kiilsivät auringon valossa. Hän piti kylmiä rautoja hetken pimpallani, niin että hätkähdin ja painoin reittäni reittä vasten.
-Älä ujostele, Niina kuiskasi käheästi ja hymyili maireasti.
Niina sitoi minut lattialla pöytien jalkoihin kiinni ja asettui reisieni väliin.
Hän hieroi klittaani ja piti itse silmiäänsä kiinni. Suljin itsekkin silmät, ja jo pian tunsin paksun dildon työntyvän sisääni.
Voihkin ja ähkin puristellen samalla Niinan pieniä, kiinteitä rintoja. Niina työnsi dildoaan itteensä samalla kun paineli sormiaan nännejäni vasten.
Leikki loppui rajuun panoon, jossa me kierittiin - minä raudoissa - pitkin huoneen lattiaa.
Jäimme ähkimään lattialle, Niina minun päälläni ja sydämmemme hakkasi kiivaaseen tahtiin.
Niina alkoi pukemaan minulle takaisin alusvaatteita, kun ovi avautui ja eräs miesopettaja, Niinan ikäluokkaa, astui sisään..
Se on kyllä jo aivan eri tarina, josta saatte - mikäli haluatte - kuulla myöhemmin..
Palautetta?
Villit leikit sijaisen kanssa..
Anna~*
4
8097
Vastaukset
- jenna
Hyvä tarina mutta loppua ei yleensä jätetä kesken ja alappa kirjottaa!! Kuullostaa pelottavalta tai sitten se miesope tulee kans seuraksi ;)
- Böö
toi oli hyvä! kirjota tarina nopeesti lopusta! kiinnostavaa... mies astuu luokkaan... hmmm
- kiihottaa...
kerro lisää..siis tosta mies jutusta..no..kerro..uuh...ahh.-...
- poika
hyvä juttu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708