ystävää helsingistä?

sarah-7

21-vuotias naisen alkujainen ettii persoonallisen huumorintajuista, menevää, rentoa ja spontaania ystävää harrastuksiin, illanistujaisiin, hullutteluihin, keikoille, festareille, matkoille, piknikille, lenkille, baariin, terassille..

En etsi mailiystävää tai yhden yhteydenoton ottajaa.

8

1424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • otathan yhteyttä: ewunia(at)suomi24.fi

    • Moikka, olen 21 vuotias tyttö Helsingistä. Jos haluat tutustua pistä mailia osoitteeseen [email protected]! :)

      • Mari-

        Moikka, täällä olis kanssa 21 vuotias tyttö helsingistä joka kaipaa uusia ystäviä :)
        Yhteyttä voi ottaa [email protected]


    • tytteli565

      täällä ois 25v persoonallinenko tytteli joka kaipais iloista seuraa siis likkakaveria jota tavata ain välillä. toiv. et ottaisi vaan facebookin kautta yhteyttä ! maili [email protected]

      muutkin saa kirjotella siis!

      kiinnostaa mm. eri maat,eläimet,taiteet,musiikki,ihmiset jne.

    • paffe....

      moi sarah etsin kans ystävää samoihin rientoihin kuin sinäkin ja olisi mukavaa jos ottaisit yhteyttä voitaisiin jutskailla ja sopia vaikka joku tapaaminen.
      mä oon siis 25-vuotias sinkkutyytö itä-helsingistä ja olen huumorintajuinen, liikunnallinen, heh ja jokseenkin aika "hullu" ja menen ja tulen miten sattuu ja yleensä mut saa aina mukaansa kun vain pyytää.. olis tosiaan kiva nähä ja kattoa miten meidän ajatusmaailma kohtaa sillon saa paremman kuvan ihmisestä kun näkee ja pääsee jutskaamaan ihan silmästä silmään xD joten sähköpostini [email protected] laitathan mailia....

    • momomomoom

      Jos vielä ystävää etsit, niin mulle vois laittaa viestiä: [email protected] 19v tyttönen

    • Täällä olis 18-vuotias opiskelija, olen Kouvolasta muuttanut Helsinkiin opiskeluiden perässä eikä hirveesti ystäviä täällä oo kun kaikki ovat jääneet Kouvolaan.

      -Sini, [email protected]

    • Ystävää?

      Heips! Mullekkin saa kirjotella jos joku mukava, huuomorintajuinen, luotettava, rempseä ja bilehenkinen 20 v. tyttö etsii ystävää pkseudulta. Olen kohta 20v muija Hesasta. Pidän mm. eläimistä, musiikista, tanssimisesta, bailaamisesta, matkustelusta, valokuvaamisesta, leffoissa käymisestä, shoppailusta jne.. Ota yhteyttä, jos kiinnostaa tutustua. Olisi mukavaa löytää seuraa esim. Baareihin / diskoihin, leffaan, mahdollisesti myös matkusteluun. :)

      Mailailkaa: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      91
      7703
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      131
      3083
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      159
      1966
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      75
      1747
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      131
      1589
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      178
      1540
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      132
      1212
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      80
      904
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      50
      834
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      794
    Aihe