Mä oon suuri pokemon fani ja tykkään kattoa sitä melko paljon.
Voisitteko kertoa kaikkien henkilöiden ääninäyttelijät ja tän hetkiset?
Tiiän vaan, että Ash on Hanna Savikko ja James on Veli-Matti Ranta.
Muita en tiedä.
Äänirooli kysymys
2
386
Vastaukset
- no jopasjopasjopas
Ai Ashiäkö ääninäyttelee nykyisin tyttö? O.o No ohhoh, todellakin, vain se eka Pokemon tuotantokausi oli paras...
minusta on kaikki kaudet parhaita ja joka jakso on kattomisen arvoisia. Ei oo jaksoo jota inhoaisin. Ja Ashiä ääninäyttelee Hanna Savikko. Kertokaa näiden muiden henkilöiden ääniroolit ja tän hetkiset?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311364
- 102881
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13521ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30417- 26389
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384
