Chat tarvitsisi asetuksiin sellaisen ruksin, millä voisi estää (ei halutut) punaiset keskustelut. Chättäilijät haluaisivat kuitenkin jutella punaisilla HALUAMIENSA nimimerkkien kanssa. Useat naiset tarvitsisivat sellaista ruksia, joka estäisi punaisilla huutelijoiden töryt. Niitä ei nykyisessä chätissä voi estää etukäteen.
Punaisilla huutelijoiden esto
6
280
Vastaukset
Tollainen esto olisi erinomainen meille naisille siellä.Hyvä ja Kiitos ehdotuksesta, toivottavasti toteutuu.
HermioneN- BetsyH
Kyllä, uudistus olisi hyvä. Toivotaan, että menee läpi. Kiitos aloitteestasi. :)
- kannattajanainen
Hyvä juttu olisi, itsekin olen tuon asian perään kuulutellut.
Kannatetaan!
Loistava ehdotus...toivotaan että saisitte sen läpi.
Kiitos Muuan :o)
-Shapi-- karjalan.marjaana
Ajatuksesi on hyvä, ja toivottavasti toteutuu, onhan siitä jo aiemminkin ylläpitoon lähetetty postia. Tietenkin paljon siistiytyisi, kun tulisi se rekkauspakko kaikille, siinä vaan on se toinen puoli, että kävijät vähenevät.
Minua ei kyllä kukaan häiritse kaappiinkaan nykyään, kait he kyllästyivät, kun eivät saaneet vastakaikkua...) ja hyvä näin.
Mukavia chattihetkiä kaikkille ja ennenkaikkea valoa pimeään syksyyn. - Ex-Lady10
Olen miettinyt ihan samaa. Tuo oli yksi syy niistä monesta miksi yleensäkin poistin koko profiilin -06 ja lähes kokonan lopetin chattailun. Käyn chatissa varmaan kerran vuodessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663132Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91841- 1111730
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241239- 1251019
- 98978
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6855- 84849